Tolga Yıldırım

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Tolga Yıldırım Hakkında

Tolga Yıldırım, İstanbul, Beşiktaş konumunda güzellik salonu ile hizmet veriyor. Bakım ve güzellikle ilgili olanaklar sunarken organizasyonlara göre saç ve makyaj uygulamalarında da çalışıyor. Özellikle, düğün organizasyonlarında kullanılan gelin saçı ve makyajı hizmetlerindeki başarısı ile de gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Sunduğu paket fiyatları ise ortalama 800 TL’den başlıyor. Firma ile anlaşma sağladığında yararlanabileceğin tüm hizmetler yazının devamında seni bekliyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Tolga Yıldırım Hair Studio, gelin saçı ve makyajı uygulamalarında seni yalnız bırakmıyor. Ayrıcalıklı hizmetlerini yakınların için de sunuyor. Düğün hazırlıklarında, salonda, dört kişiye kadar hizmet veriyor. En yakın arkadaşın ve ailen ile keyifli vakit geçirip özel gününe hazırlanabilirsin.

İstanbul’da değil de başka bir şehirde yaşıyorsan üzülmene gerek yok. Firma İstanbul Dışında da hizmet veriyor. Bununla birlikte istersen kendi evinin konforunda hazırlık yapabilirsin. Veya hizmetlerini güzellik salonunda da alabilirsin.

Tolga Yıldırım Kuaför Özellikleri ve Hizmetleri

Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren Tolga Yıldırım Hair Studio hizmet tecrübesi ile göze çarpıyor. Düğünlerde gelin saçı ve makyajı uygulamalarında oldukça başarılı bir çizgiye sahip. Aynı zamanda mezuniyet töreni, sünnet düğünü, kına gecesi ve nişan kutlamalarında da firmayı tercih edebilirsin.

Organizasyonda duvağın ve gelinliğinle uyum içinde olmana özen gösteriliyor. Ayrıca, kır düğünü ve salon düğünleri için farklı tasarımlar sunuluyor. Her şeyden emin olmak ve hataya düşmemek için etkinlik öncesinde ücretsiz prova gerçekleştiriliyor.

Tolga Yıldırım Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Tolga Yıldırım Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları paketlere göre farklılık gösteriyor. Müşterilerine her şey dahil veya başlangıç paketleri seçenekleri sunuyor. Başlangıç paketi fiyatları yaklaşık 800 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket fiyatı ise ortalama 1000 TL olarak belirleniyor.

Kendi bütçene uygun hizmetlerin fiyatı hakkında net bilgi sahibi olmak istersen sitedeki ücretsiz teklif al formunu doldurman yeterli. Paketlerdeki hizmetler hakkında detaylı bilgiyi de danışmanlık servisini arayarak öğrenebilirsin.

Tolga Yıldırım Hair Studio Nerededir? Nasıl Gidilir?

Güzellik salonu, İstanbul Avrupa Yakası’nda Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Levent mevkiinde hizmet vermesi dolayısıyla ulaşım açısından da oldukça kolay varabileceğinin müjdesini verelim. Çeşitli toplu taşıma araçları vasıtasıyla kısa sürede ulaşımını sağlayabilirsin. Daha rahat ulaşım istersen de kendi aracını veya taksi de kullanabilirsin. Kuaför salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Nisbetiye, Nispetiye Caddesi, No:12, Beşiktaş / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.  

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ