Toni & Guy Kuaför

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Toni & Guy Kuaför Hakkında

Dünyaca ünlü Toni & Guy Kuaför hizmetlerini İstanbul, Ataşehir ilçesine de taşıyor. Bununla birlikte gelin saçı ve makyajı çalışmaları da ayrıca göz kamaştırıyor. Gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. 800 TL’den başlayan paket fiyatları ile yararlanabileceğin hizmetleri öğrenmek adına içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Hizmetleri & Özellikleri

Toni & Guy Kuaför, gelin saçı ve makyajı uygulamaları için fazlasıyla talep görüyor. Ancak dilersen kına gecesi, sünnet düğünü, nişan kutlaması ve mezuniyet töreni saçı ve makyajı için de burayı gözden geçirebilirsin. Diğer organizasyon türlerine hazırlık için de gönül rahatlığıyla firma ile çalışabilirsin.

Gelin başı ve gelin makyajı çalışmalarından faydalanmak için İstanbul içerisinde yaşamana gerek yok. Çünkü Toni&Guy Kuaför, Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veriyor. Aynı zamanda müşterilerinin isteklerini dinliyor ve onların istedikleri yerlerde hizmet verme olanağı sağlıyor. Yani kendi evinde de hizmet alabilirsin.

Toni & Guy Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Düğün organizasyonu öncesinde, senin en güzel halini yansıtmak için prova yapılıyor. Ücretsiz prova esnasında saçının ve makyajının düğün konseptine uygun olup olmadığına karar veriliyor. Bu sırada kullanacağın duvak ve taca en uygun saç tasarımı gerçekleştiriliyor.

Önemli davete tamamen hazır olman için cilt ve saç bakımı yapılıyor. Cilt ve saç tipine en uygun ürünlerin kullanılmasına özen gösteriliyor. Uzman ekibin sunduğu hizmetlerden yalnızca sen değil yakınlarında faydalanabilir. Salonda aynı anda beş kişiye kadar hizmet verilebiliyor.

Toni & Guy Kuaför Ataşehir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Kuaför salonu, gelin saçı ve makyajı fiyatları hizmet gruplarına göre ayrılıyor. Paket seçenekleri arasında her şey dahil ve standart paketler bulunuyor. Standart paket içerisinde yer alan hizmetlerin fiyatı ortalama 800 TL. Her şey dahil pakette bulunan hizmetlerden faydalanmak istersen de fiyatları yaklaşık 1000 TL olarak sunuluyor.

Güncel ve kendi bütçene uygun fiyat bilgileri almak için üst kısımda yer alan ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Paketlerdeki hizmetler hakkında detaylı bilgi için ise danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Toni & Guy Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Ataşehir konumunda yer alan kuaför, ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor. Merkezi bir ilçede yer alması sayesinde çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Dilersen kişisel aracınla veyahut taksi ile de gidebilirsin. Kuaförün açık adresi ise şu şekilde;

“Küçükbakkalköy, Elmalı Sokak, No: 10, Ataşehir / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstersen hizmetleri evde veya şehir dışında da alabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan kutlaması ve mezuniyet töreni gibi tüm özel günlerinde de firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye'deki tüm illerde hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ