Toprak Şeker Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Toprak Şeker Kuaför Hakkında

Toprak Şeker Kuaför gelin saçı ve makyajı için uzmanlaşmış ekibi ile İstanbul Kadıköy ilçesinde kusursuz bir gelin adayı olmanı sağlıyor. Hem de 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmette de sınır tanımıyor. “Nedir bu hizmetler?” diyorsan yazımızın devamında yer alıyor hemen göz gezdirebilirsin.

Toprak Şeker Kuaför Hizmet Yelpazesi

Düğün gününde ulaşım sıkıntısı ile uğraşmak istemiyorsan kuaför salonu tüm hizmetlerini dilediğin yere taşıyabiliyor. Bununla birlikte tam anlamıyla kendini hazır hissedebilmen adına manikür ve pedikür hizmetleri de sağlıyor. Gelin saçı ve makyajı için önceden alacağın hizmeti prova edebiliyorsun. Böylece işini de şansa bırakmamış oluyorsun. Üstelik bu şahane ekip senin ile birlikte 5 kişiye kadar sihirli dokunuşlar yaparak düğün gününe hazır hale getirebiliyor.

Bu olanakların detaylarını öğrenmek ve yararlanmak için hemen danışmanlık servisini yukarıdaki numara aracılığı ile arayabilirsin.

Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Düğün gününde farklı saç tasarımlarıyla adından söz ettirmek istiyorsan hemen Toprak Şeker Kuaför hizmetiyle gelin başı yaptırmak için randevu oluşturabilirsin. Birbirinden farklı saç tasarımlarının yüz hatlarına ve duvağına uygun olarak belirlenmesiyle birlikte bir prensese dönüşebilirsin.

Makyajını da tamamen ekibinin makyözlerine bırakarak düğün gününün heyecanını kahve içerek karşılayabilirsin. Sadelik ile birlikte yüz hatlarını belirgin hale getirmek için kontürleme işlemi ve takma kirpik seçeneklerinden de faydalanabilirsin. Bu sayede fotoğraf çekimlerine de hazırlık yaptığın gibi gün boyu aydınlık bir yüze sahip bir gelin adayı da olabiliyorsun.

Toprak Şeker Kuaför Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Birçok olanağı ile hizmet veren kuaför salonunun fiyatları seçimlerin doğrultusunda belirleniyor. Bununla birlikte başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri ile toplu olarak hizmet de alabiliyorsun. Bu paketlerin ortalama olarak fiyatları ise 1000-2000 TL aralığında seyir ediyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak paket içeriklerini öğrenebilir ve seçimlerine özel net bir fiyat bilgisine kavuşabilirsin.

Toprak Şeker Kuaför ve Güzellik Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlayan salona bulunduğun güzergaha uygun toplu taşama senekleri ile ulaşabilirsin. Ulaşım için kişisel aracını tercih etmek istiyorsan da salonun açık adresi şu şekilde;

Fener Yolu Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, No:50, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, manikür-pedikür ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları yapılabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ