Tria Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

İpek kirpik
Kalıcı oje
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım

Tria Kuaför Hakkında

Tria Kuaför sunduğu profesyonel gelin saçı ve makyajı hizmetleri ile farklılaşıyor. Gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilen kuaför ekibi ile de beğeni kazanıyor. Ankara, Çankaya ilçesinde yer alan kuaförün paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili tüm bilgiler içeriğimizin devamında yer alıyor.

Hizmet Yelpazesi

Alanında uzman ve güler yüzlü ekip en özel günün için tüm isteklerini eksiksiz şekilde yerine getiriyor. Gelinlik modelleri ile en uyumlu gelin saçı, makyajı fikirlerini alabilmen de mümkün oluyor. Düğün öncesi dilersen birkaç prova hizmeti de alabilirsin.

Tria Kuaför sadece gelin saçı ve makyajı hizmeti de vermiyor. Nişan törenlerinden kına gecelerine kadar birçok davetinde kuaförü tercih edebilirsin. Tüm modelleri incelemek ve sana en uygun hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığıyla yararlanmak için danışmanlık servisimizle iletişime geçmen yeterli.

Tria Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı

Firma, porselen gelin makyajından en doğal modellere kadar birçok farklı seçenek barındırıyor. Makyaj modelleri genellikle saç tasarımına uygun olarak seçiliyor. Buna ek olarak gelinliğin modeli, düğün yapılacak mekan gibi faktörler de tercihleri etkiliyor.

Usta kuaförler gelinlik modeline en uygun seçenekleri sana sunuyor. Ayrıca Tria Kuaför paketlerinden de faydalanabiliyorsun. Düğün öncesi prova hizmetleri de sunulmakta. Bu provalar sonucunda beğendiğin model üzerinde dilediğin değişiklikleri gerçekleştirebilirsin.

Tria Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Firmanın sunduğu hizmetleri için belirlediği paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL’ye ulaşıyor. Fiyatlar arzu ettiğin hizmetler doğrultusunda artarak şekilleniyor.

İndirimli gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında bilgi almak için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Sana en uygun paket seçeneklerini incelemek için ise danışmanlık servisimizden ücretsiz olarak hizmet alabilirsin.

Tria Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya ilçesinde yer alan kuaföre çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Ulaşımını gerçekleştirirken; 220-7, 450, 512-5, 530-5, 532-5 numaralı otobüs hatlarını veya M1 – M2 – M3 metro hatlarını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“450. Cadde, Numara: 46B, Çankaya / Ankara.”

Tria Kuaför sunduğu profesyonel gelin saçı ve makyajı hizmetleri ile farklılaşıyor. Gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilen kuaför ekibi ile de beğeni kazanıyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün öncesi prova ve makyaj uygulamaları başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetler için DüğünYardımcısı.com olarak sunduğumuz ücretsiz danışmanlık servisinden faydalanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak kuaför ile etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ