Tu Deseo

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Catering hizmeti
Davetiye
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

Tu Deseo Hakkında

İzmir’in tatil merkezi olan Çeşme ilçesinde yer alan Tu Deseo, düğün organizasyonu için tüm imkanları sunuyor. Alaçatı bölgesinde yer alan firma, hayallerine ulaşmaya dair attığın adımlarda desteğini seninle paylaşıyor. Başlangıç ve her şey dahil paket sistemiyle hizmet veriyor. Başlangıç paket fiyatları 1.500 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Birçok organizasyon türünde hizmetini sunan Tu Deseo, sandalye kiralama ve süsleme alanında yaptığı çalışmalar ile hayranlık uyandırıyor. Bölgedeki tüm düğün mekanları için organizasyon çalışması gerçekleştirebiliyor. Düğün gününe ve mekanına karar verdikten sonra desteğe ihtiyaç duyarsan, organizasyon şirketiyle anlaşabilirsin.

Gelen davetlilere özel olarak nikah şekeri dağıtımı yapılıyor. Firmanın hazırladığı ve temin ettiği tüm ihtiyaçlar, düğün organizasyonu için aranan imkanlardan oluşuyor. Organizasyon şirketiyle tam anlaşma sağlayabilmek ve uygun bir zaman diliminde hizmet talep etmek için düğünden 1 ay önce iletişime geçmeniz öneriliyor.

Organizasyon şirketi sadece düğün değil; kına, evlilik teklifi, mezuniyet partisi ve kına organizasyonu için de anlaşabileceğin bir yer.

Tu Deseo Düğün Organizasyonu Fiyatları

Firma, düğün organizasyonları için iki farklı opsiyon sunuyor. Başlangıç ve her şey dahil paket fiyatları, uygun aralıklarda karşına çıkıyor. 1.500 TL’den başlayan standart paket belirli hizmetleri kapsıyor. Tüm hizmet ve olanaklardan yararlanmak için 2.500 TL’den başlayan her şey dahil paketi tercih edebilirsin.

DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçerek hayalindeki organizasyon için tüm detayları firmaya aktarma şansı yakalayabilirsin.

Verilen Organizasyon İmkanları

Tu Deseo, araç kiralama hizmeti ile organizasyonlara destek kapılarını açıyor. Düğüne giderken konvoy oluşturacak gelin arabasına ihtiyacın varsa aracını firmanın kiralama fırsatıyla temin edebilirsin. Yemekli bir düğün planlıyorsan catering hizmeti de ayarlanıyor.

Davetiye basımı, mekan giydirme ve düğün pastası gibi organizasyona dair tüm önemli noktalara dokunuyor. Fotoğraf ve video çekimi yapılması için bir ekip ayarlayan firma, en güzel anlarını kalıcı hale getirebilmen için yanında yer alıyor.

Servis ve hizmet elemanı, ses, sahne ve ışık gibi hizmetler konusunda da mekanla arasında anlaşma sağlayabilen firma, düğününü hayallerindeki gibi gerçekleştirmene odaklanıyor.

Tu Deseo Adres

İzmir’in Çeşme ilçesinde, Alaçatı’da kapılarını açan düğün organizasyon şirketi, ulaşım için birden farklı seçenek tanıyor. Özel araçla gidilebilmenin haricinde farklı lokasyonlardan toplu taşımayla gidilebiliyor. Otobüs, metro veya tramvay ile F. Altay aktarma merkezine gidip, kalkan Çeşme dolmuşlarına binebilebiliyor.

Adres: Alaçatı Mahallesi 14041 Sokak No:41 Çeşme / İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ