Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Hakkında

İzmir Karşıyaka semtinde bulunan Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone deneyimi ve geniş repertuarıyla eşsiz bir düğüne sahip olacaksın. Orkestra, başarılı müzisyenleri ve kaliteli ekipmanlarıyla ön plana çıkıyor. Düğün orkestrası fiyatları ise, 3000 TL’den başlamakta. Ekip ile ilgili tüm merak ettiklerin yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone, yalnızca düğününde değil; tüm özel ve resmi günlerinde sahne alıyor. Başarılı müzisyenlerden ve kıymetli seslerden oluşan ekip, sana en mutlu gününde müzik şöleni yaratıyor.

Tufan Aksoy Organizasyon, hangi şehirde olursan ol en özel gününde yanında olmaya da hazır. Şehir dışında hizmet veren düğün orkestrası rakiplerinden bu noktada ayrılıyor. Hayalini kurduğun coşkulu bir düğün için, etkinlikten en az 2 ay önce ekip ile iletişime geçmelisin.

Sunduğu İmkanlar

Tufan Aksoy Organizasyon, düğünden önce mutlaka bir ön görüşme ayarlayarak planlama toplantısı gerçekleştiriyor. Bu sayede iki tarafta birbirini iyice anlayıp, beklenti ve isteklerini öğreniyor. Bu toplantıda senin müzik zevkine ve isteklerine göre bir şarkı listesi de oluşturuluyor. Deneyimli ve profesyonel ekibin repertuarları da kendileri kadar iddialı.

Tufan Aksoy Organizasyon, geniş müzik repertuarı sayesinde her türden şarkıyı en mutlu günün için seslendiriyor. Düğün orkestrası yalnızca Türkçe değil; birçok dilde şarkılar söyleyerek sana ve davetlilerine harika saatler yaşatıyor. DJ, dans ekibi, davul şovu ve fasıl ekibi de temin edebilen firma, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için özveri ile çalışıyor.

Tufan Aksoy Organizasyon Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün orkestrasının fiyatları; etkinliğin çeşidine, performans süresine ve görevli müzisyenlerin sayısına göre şekilleniyor. Minimum fiyatlar, 3000 TL ve 5000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Düğün hazırlıklarında  Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone cebini de yakmıyor.

Güncel paket içerikleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Tufan Aksoy Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tufan Aksoy merkez ofisi, İzmir’in Karşıyaka semtinde bulunuyor. Merkezi bir konumda olduğu için, ulaşım konusunda oldukça rahat olabilirsin. Toplu taşıma olarak; 921 ve 543 numaralı otobüsleri ya da Tepeköy-Menemen İzbanını kullanabilirsin. Özel aracınla gitmek istersen de açık adres şöyledir:

Aksoy Mahallesi, 1735.Sokak, No 45-A / Karşıyaka / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ses ve sahne ekipmanları, planlama toplantısı, kişiye özel müzik listesi, orkestra ve dj başlangıç paketine dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; davul şovu ve dans ekibi, fasıl ekibi temini ve müzik seçimi gibi hizmetler bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün orkestrası; kaliteli ses ve sahne ekipmanları, şehir dışı hizmet alma seçeneği ve kişiye özel müzik listesi oluşturma gibi avantajlar sunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Parti ve kutlamalar, kurumsal etkinlik ve açılışlar, doğum günü ve baby shower, nişan ve söz etkinlikleri gibi tüm resmi ve özel günlerinde sahne alabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Tufan Aksoy Organizasyon ile düğün orkestrası için en az 2 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka semtinde merkez ofisi bulunan düğün orkestrası, şehir dışında da hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ