Tuncay Kürüm Organizasyon

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Organizasyon danışmanlığı
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı
Şehir dışı hizmeti
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Ek süslemeler

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nişan hatırası hediyeleri
Nişan makası
Nişan tagı
Nişan tepsisi
Nişan yüzüğü kutusu
Gül suyu ve lokum ikramı
Misafir hediye paketleri

Tuncay Kürüm Organizasyon Hakkında

Özel gün planlamalarını kolay ve eğlenceli bir hale dönüştüren Tuncay Kürüm Organizasyon konum olarak İstanbul Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Farklı paket seçenekleri ve şehir dışı hizmeti sayesinde çiftleri memnun eden firmanın nişan organizasyonu için başlangıç paket fiyatı 750 TL’ den başlıyor. Organizasyon firması hakkında detaylı bilgi için ‘Teklif Al’  butonuna tıklayabilirsin.

Tuncay Kürüm Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon firması nişan organizasyonları dışında birçok özel gün ve davetlerin organizasyonunu üstleniyor. Kına gecesi, baby shower, doğum günü, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve düğün organizasyonları düzenlenebilecek organizasyonlardan yalnızca birkaçı oluyor.

Sunulan Olanaklar

Firma ile yapacağın toplantıda hayalindeki nişan organizasyonunun konseptini onlara iletme fırsatın oluyor. Organizasyon firmasının bünyesinde çalışan ekip tamamen senin hayallerin doğrultusunda bir nişan organizasyonu hazırlıyor. Romantik ışıklar, nişan makası, nişan tepsisi, nişan tagı bunların hepsi konsepte uygun seçiliyor.

Nişan organizasyonlarında olmazsa olmaz tüm dekorlar Tuncay Kürüm Organizasyon tarafından karşılanıyor. Gelin ve damadın isimlerinin yazılı olduğu süslemeler ise nişanını tamamen sana ve müstakbel eşine özel kılıyor. Ayrıca misafirlerine gül suyu ve lokum ikramı ve nişan hatırası hediyeleri de firma tarafından temin ediliyor.

Nişanını yemekli veya kokteyl ikramlı şekilde düzenlemek istersen catering hizmeti de organizasyon firması tarafından sağlanıyor. Eğlenceli organizasyonlar için gerekli olan dj & orkestra teminini yine firma sağlıyor. Kısacası sen sadece hayal kuruyorsun, onlar gerçekleştiriyor.

Tuncay Kürüm Nişan Organizasyonu Fiyatları

Firma, nişan organizasyonları için iki farklı paket seçeneği sunuyor. Temel hizmetleri barındıran başlangıç paketi fiyatı 750 TL’den başlıyor. Daha kapsamlı bir hizmet tercih edenlere uygun olan her şey dahil paketin fiyatı ise 5000 TL olarak belirleniyor.

Firma ile çalışmaya karar verirsen etkinlik tarihinden 15 gün önce iletişime geçmen gerekiyor. Fiyatlar ve diğer ayrıntılar konusunda aklına takılan tüm soruların cevaplarını ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak öğrenebilirsin.

Tuncay Kürüm Organizasyon Nerededir?

Tuncay Kürüm Organizasyon İstanbul Bağcılar semtinde bulunuyor. İstanbul’da yaşıyorsan firmayı yerinde ziyaret edebilmen için açık adreslerini aşağıya bırakıyoruz. Şehir dışında yaşıyorsan da eklemiş olduğumuz telefon numarasını arayarak firma ile görüşme talep edebilirsin.

Adres: Yıldıztepe Mahallesi, 40. Sokak, No:8/B Bağcılar/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hediyelik, masa süsleme, nişan tagı gibi hizmetler sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme seçeneğinden yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nişan organizasyonu için gerekli olan tüm ekipmanlar sağlanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi , baby shower, doğum günü, mezuniyet, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve düğün organizasyonu hizmetleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Yapılacak organizasyon türüne göre süsleme hizmeti sağlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tuncay Kürüm
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ