Tüyap Palas

2023 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
40
min
|
50
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
40
min
|
50
max
Otopark
500

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Süsleme ve Ek Hizmetler

Menü değişikliği

Tüyap Palas Hakkında

Şık tasarımlı kapalı balo salonu ile otelde düğün törenlerine ev sahipliği yapan Tüyap Palas İstanbul Büyükçekmece ilçesinde bulunuyor. Otelin davet alanı, alanında uzman organizasyon sorumluları tarafından dekore edilen süslemelerle birleştiriliyor. Tüyap bünyesindeki kişi başı fiyatları ise 100 TL’den başlıyor. Otelin hizmet yelpazesinden tasarımsal özelliklerine kadar her türlü ayrıntıyı senin için derlediğimiz yazımızın devamında inceleyebilirsin. 

Tüyap Palas Özellikleri 

Otelde; 200-300 kişi arasında davetli ağırlayabileceğin yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarımlı bir balo salonu bulunuyor. Mekan belirlenen konsepte en uygun şekilde düzenleniyor. Masalar giydirilerek davetli düzenine göre yerleştiriliyor. Masa üzerleri mevsim çiçekleri ve şamdanlarla birleştiriliyor. Nikah masası gelin ve damat adaylarının en güzel şekilde “evet!” demesi için özel tasarımlarla süsleniyor. 

Hizmet Yelpazesi

Tüyap Palas bünyesinde; kokteyl ve yemekli olmak üzere iki çeşit organizasyon düzenliyor. Otelde düğün haricinde kına gecelerinden kurumsal etkinliklere kadar birçok davet düzenlenebiliyor. Alanında uzman ekip, her davet için özel olarak organizasyon süslemeleri sunuyor. Tüm servis hizmetleri ve müzik yayını saat 24:00’a kadar devam ediyor.

Mekan bünyesindeki tüm aktif kampanyalar hakkında bilgi almak için DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin. 

Catering Hizmetleri 

Otelde düzenlenecek yemekli düğün törenleri için, usta aşçılar tarafından titizlikle hazırlanan menüler sunuluyor. Menüler arasında; çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejetaryen gibi özel seçenekler bulunuyor. Davetlerdenönce menü tadımı yaparak menüde değişiklikler gerçekleştirebiliyorsun. 

Tüyap Palas Düğün Fiyatları 

Otelde düzenlenecek kokteyl törenler ve yemekli davetler için belirlenen kişi başı fiyatları 100-200 TL skalasında değişim gösteriyor. Tüyap Palas yönetimiDüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet veriyor. Hemen“Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak faydalanabilirsin. 

Tüyap Palas Nerededir? Nasıl Gidilir? 

Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren otele çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 142B, 142T, 300, 34C, 401, 418, HT48 numaralı otobüs hatlarını veya BL-101 numaralı minibüs güzergahını kullanabilirsin. Avcılar, Esenyurt, Çatalca gibi çevre lokasyonlara yaklaşık 60 dakikalık mesafede bulunan mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi, No:9/2, Büyükçekmece / İstanbul.”

Şık tasarımlı kapalı balo salonu ile otelde düğün törenlerine ev sahipliği yapan Tüyap Palas İstanbul Büyükçekmece ilçesinde bulunuyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Tüyap Palas başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 4 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Tüyap Palas kapalı ve açık olmak üzere iki davet alanı kategorisinde de hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ