Uğurkan Kuaför

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
900 TL
Her Şey Dahil Paket
1.100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Uğurkan Kuaför Hakkında

Düğün gününde güzelliği ile göz kamaştırmayı kim istemez ki? Tüm gözlerin senin üzerinde olacağı bu özel davet için gelin saçı ve makyajını güvendiğin kişilere emanet etmelisin. İstanbul, Kadıköy konumunda bulunan Uğurkan Kuaför hem gelinler hem de damatlar için çifte hizmet veriyor. Bu ayrıcalıklı hizmetin fiyatları ise 900 TL’den başlıyor. Seni daha fazla merak ettirmeden kuaför salonu ile ilgili ayrıntılara geçelim!

Hizmet Yelpazesi & Özellikler

Gelin saçı ve gelin makyajı hizmetlerinin yanı sıra düğün günün için tüm özenler gösteriliyor. Manikür, pedikür, solaryum, cilt bakımı ve saç bakımı da her şey dahil paketler içerisinde yer alıyor.

Tıpkı gelinler kadar gelin yakınlarına da gereken özen gösteriliyor. Seninle birlikte kuaföre gelen arkadaşlarının ve aile bireylerinin de saç ve makyajları tamamlanıyor. Uğurkan Kuaför, seninle birlikte 10 yakınını daha ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip.

Bu özel günde damatları da unutmamak gerek. Kuaförün erkekler için ayrı bir salonu bulunuyor. Bu sayede gelin ve damat aynı anda hazırlıklarını tamamlayabiliyor. Damat paketinde ise damat tıraşı, saç kesimi, cilt bakımı, manikür ve hafif makyaj gibi hizmetler bulunuyor.

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Uygulaması

Uğurkan Kuaför, düğün gününe hazırlık hizmetleri ile hem gelinin hem de damadın yüzünü güldürüyor. Ön görüşme ve düğünden 15 gün önce yapılan provalarda duvağına, gelinlik modelin ve yüz şekline en uygun saç modeline karar veriliyor. Bir yandan saçın yapılırken bir yandan da manikür, pedikür gibi el ve ayak bakımların yapılıyor.

Gelin makyajı için dünyaca ünlü ve en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Bu sayede dayanıklı ve kusursuz bir makyajın yanı sıra cilt sağlığını da korumuş oluyorsun. Kalıcı oje, kalıcı makyaj, kaş tasarımı, takma kirpik gibi hizmetleri de makyaj paketine dahil edebilirsin.

Uğurkan Kuaför Kadıköy Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Firmanın başlangıç paketinde gelin saçı, gelin makyajı, kaş tasarımı, manikür ve takma kirpik hizmetleri bulunuyor. Tüm bunların fiyatları ise 900 TL’den başlıyor.

Damat paketinin fiyatları ise 250 TL’den başlıyor. Talep edeceğin ekstra hizmetlere göre değişen fiyatlar hakkında net bir bilgi almak için hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilir ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsin.

Uğurkan Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan kuaför salonu, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çok yakın bir mesafede yer alıyor. Hem toplu taşıma ile hem de özel araçla kolayca ulaşım sağlıyor. Otobüs kullanmak istersen; 14B, 14ŞB ve 17 numaralı hatlardan biri tercih edebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Ekşioğlu Apartmanı, No: 165/1, Göztepe / Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve gelin makyajı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketlerde saç ve makyaj hizmetinin yanı sıra manikür, pedikür, kaş tasarımı, kirpik, epilasyon, solaryum, saç ve cilt bakımı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dilersen evde ya da düğün mekanında hizmet veriliyor. Aynı zamanda damatlar için de ayrı bir alanda düğüne hazırlık hizmetleri veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde nişan, kına, mezuniyet, davet, parti gibi tüm özel günler için saç ve makyaj hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Kadıköy'de hizmet veren kuaför salonu talebe göre şehir dışına da gidebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ