Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu

2024 Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Konaklama
500
Otopark
500

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Etkinlik öncesi prova
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
İçecek barı
Kapalı çadır / tente
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Anı defteri ve kalemi
Baby shower balon seti
Baby shower parti süslemesi
Hatıra hediyeleri
Hediyelik dağıtım sepeti

Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu Hakkında

Sevdiklerinle güzel vakit geçireceğin, doğum günü veya baby shower organizasyonu mu planlıyorsun? Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu tam sana göre! İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde bulunan mekan, tüm doğum günü organizasyonların için seni bekliyor. Mekanın kişi başı fiyatları ise, 50 TL’den başlayarak, cep yakmıyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

20 yıllık tecrübesi ile Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu, içerisinde birden çok salon bulunduran bir davet mekanıdır. Yüksek tavana sahip olan tüm salonları sayesinde rahat hareket imkanı yaratıyor. Ayrıca ısıtma ve soğutma sistemleri ile her mevsim eğlenceye olanak sağlayan mekan; ses, sahne ve ışık sistemleri ile göz kamaştırıyor.

Mekanın, doğum günü veya baby shower gibi organizasyonlar için yuvarlak ve dikdörtgen masa seçenekleri ile 750 kişiye kadar yemekli misafir kapasitesi bulunuyor. Konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Vuslat Salonu, 500 kişiye kadar konaklama hizmeti sunuyor. Özel araç ile gelen misafirlerin için, 500 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti de seni bekliyor.

Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu

Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu; doğum günü ve baby shower gibi konseptlerde senin için özel tema seçenekleri sunuyor. İstediğin her konsept ve temaya olanak sağlayan mekan, ayrıca cinsiyet partisi ve ilk yaş doğum günü gibi etkinlikler içinde konseptler düzenlenebiliyor. Genellikle çocukları ve anneleri ele alan bu konseptlerin amacı; anneye ve çocuklara uygun, eğlenceli bir ortam sunmak.

Anneler ve çocuklar için vazgeçilmez olan menü tadımları ile zevkine uygun menü seçimi yapabilirsin. Mekan bir baby shower ve doğum günü organizasyonu için vazgeçilmez olan; balonlar, tatlı süslemeler, hediyelikler ve karakterli pastalar gibi çeşitli seçenekler sunuyor. Ayrıca ikramlıklar için, tam olarak çocuklara uygun atıştırmalık seçenekleri de bulabilirsin.

Klasik temaların dışına çıkan organizasyon sorumluları, mavi-pembe renkler dışında farklı renk seçenekleri sunuyor. Anne, baba ve çocukların en unutulmaz anlarını ölümsüzleştirmek için video ve fotoğraf hizmeti de veriyor. Tüm bu hizmetler için mekan yetkililerine, 3 veya 4 hafta öncesinde haber vermen yeterli olacaktır.

Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları

Konu bebek ve çocuk olunca, yapılan davetler onlar kadar tatlı oluyor. Pastasından tut süslemesine kadar tatlı, şirin, göz kamaştıran partiler için, işletme sana özel seçenekleri ile kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Mekanın doğum günü ve baby shower partileri için kişi başı fiyatları 50 TL ile 100 TL aralığına sahip.

Bütçene en uygun fiyat için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilir, işletme yetkilileri tarafından sadece DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel paket fırsatlarını inceleyebilirsin.

Valentine Düğün Davet Vuslat Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekanın, doğum günün için sana sunduğu alanını görmeye her zaman gidebilirsin. İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yer alan mekana, ulaşım oldukça kolay. 303, 303A, 401, 418, 429 ve 448 otobüs hatlarını tercih edebilirsin. Özel araç ile ulaşım için mekanın açık adresi şu şekildedir:

Cumhuriyet Mah. E-5 Karayolu Üzeri İstanbul Outlet Park Giriş Kat Beykent – Beko Metrobüs Durağı Karşısı, 34500 Beylikdüzü / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içinde mekan süsleme, masa giydirme, organizasyon sorumlusu, arka plan süslemeleri, mum, şamdan, canlı veya cansız çiçek, servis elemanı, ışık, ses ve sahne hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; yemek, kokteyl, pasta, hediyelikler, isme özel pano, anı köşesi, fotoğraf ve video hizmeti bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Mekan; engelli girişi, otopark ve vale hizmeti, konaklama hizmeti, menüde değişiklik ve menü tadımı ile avantaj sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekan; baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, cinsiyet partisi ve ilk yaş doğum günü gibi organizasyonlara yer veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Mekan ile 3-4 hafta öncesinde iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Mekan, İstanbul'un Beylükdüzü konumunda hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mekan modern ve lüks tasarımı ile doğum günü ve baby shower davetlerin için özel konsept seçenekleri sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ