Velioğlu Pastanesi

2024 Düğün Pastası Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Tema / konsept tasarımı
Servis hizmeti
Glutensiz pasta
Konsepte özel pasta tasarımı
Maket pasta
Mekana / eve teslim
Ücretsiz tadım

Velioğlu Pastanesi Hakkında

En özel gününe muhteşem bir düğün pastası ile güzellik katmak ister misin? 1933 yılından beri muhteşem lezzetleri ayağına getiren Velioğlu Pastanesi hayalindeki pastayı gerçeğe dönüştürerek harikalar yaratıyor. Kaliteden ödün vermeden titiz bir şekilde zevkine uygun pastalar yapan bu güzel pastane misafirlerinin hem göz zevkine hem de damak zevkine hitap ediyor. Dilim başı fiyatları 5 TL’den başlayan firmayı yakından inceleyelim.

Velioğlu Pastanesi Hangi Organizasyonlar için Ürün Sağlıyor?

İzmir’de düğün pastası ve tatlı deyince akla ilk gelen yerlerden biri olan Velioğlu Pastanesi isteğine göre çikolata, pasta, donduruma, günlük ikramlık ve kurabiye gibi ürünler üretiyor. Düğünlerin ve organizasyonların tamamlayıcı parçası olan pastaları özenle ve titiz bir şekilde üreten bu güzel işletme mükemmel sunumları ile seni ve misafirlerini büyülüyor.

Doğum günleri, nişan ve söz, düğün, kına gecesi, bekarlığa veda, baby shower, kurumsal şirketlerin özel günleri için isteğine göre pastalar üreten Velioğlu Pastanesi’nde aradığından da fazlasını bulacaksın.

Firmanın düğün pastası dilim fiyatları ise 5 – 8 TL’den başlıyor.

Sipariş Hazırlık ve Teslim Süresi Ne Kadar?

Oldukça popüler olan Velioğlu Pastanesi’nde yaptırmayı planladığın özel gün pastan ya da ikramlığın için 4 hafta önceden iletişime geçmelisin. Oldukça yoğun bir tempoda çalışan yetenekli ekibi istediğin süre zarfında siparişini teslim ediyor.

Ürün İçeriklerinde Neler Kullanılıyor?

Pastane kullandığı ürünlerde de doğallığı ön planda tutuyor. Özel tasarım pastalarda özel ürünler kullanarak harikalar yaratabiliyor. İsteğine göre şeker hamurlu pasta da yapabilen Velioğlu Pastanesi hazırladığı ürünün tamamının yenilebilmesine özen gösteriyor. Ürünleri ile ilgili merak ettiğin ya da sormak istediğin sorular olursa sayfada yer alan “Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin.

Ürün Teslimi ve Paket Seçenekleri Nedir?

Vermiş olduğun siparişi tam zamanında hazırlayan Velioğlu Pastanesi teslimat konusunda da oldukça profesyonel bir bakış açısı ile hareket ediyor. Pastanı elden teslim alabileceğin gibi adrese teslim imkanından da yararlanabiliyorsun. Siparişinin durumuna göre paketleme seçenekleri de sunan bu güzel pastane bunun için ayrı bir ücret talep etmiyor.

Velioğlu Pastanesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in merkezi ilçelerinden Buca’da bulunan Velioğlu Pastanesi’ne özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsin. Pastane’nin açık adresi; Mehmet Akif Caddesi, No:11/A, Buca / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ücretsiz tadım ve adrese teslimat hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'de hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Düğün pastası, söz ve nişan pastası, doğum günü pastası konseptleri bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ