Vision Art Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Yurt dışı çekimi

Vision Art Photography Hakkında

Vision Art Photography, İzmir / Konak bölgesinde yer alıyor. Yeni düğün fotoğrafı trendlerine uymak isteyen yaratıcı çiftlerin gözdesi olan düğün fotoğrafçısı, dış çekimde de kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Vision Art Photography hakkında merak ettiğin tüm detaylara içeriğimizden ulaşabilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Firma, güzel olan her yerde çekim yapılabilir ilkesini benimsiyor. Böylece oldukça geniş bir yelpazede hizmet veriliyor. Sadece İzmir’de değil birçok farklı ilde de çekimler gerçekleştirilebiliyor.

İster ikonik mimari eserlerin önünde, ister masmavi deniz kıyısında… Firma, çiftlere dış çekimlerini nasıl bir mekanda gerçekleştirmek istersen yapabilme imkanı tanıyor.

Vision Art Photography Hizmet Yelpazesi

Stüdyo; düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi seçeneklerinde hizmet veriyor. Dilersen düğün törenininden önce save the date çekimleri ile evleneceğini tüm yakınlarına en güzel fotoğraflar ile duyurabilmen mümkün oluyor. Dış mekan, katalog çekimi gibi hizmetler de belirlenen konseptler doğrultusundaki planlamalarla gerçekleştiriliyor.

Özellikle doğa arka planlı fotoğrafları ile ön plana çıkan firma, doğallığın sunduğu şık görünümlerden faydalanıyor. Firma ekibi her doğal anın en güzel şekilde yansıtılması için çalışıyor. Konsept seçenekleri çekimlerden önce düzenlenen toplantılar ile çiftlerin istekleri doğrultusunda belirleniyor.

Ayrıca belirlenen konseptlere uygun aksesuar teminleri ekip tarafından yapılıyor. Mekan bünyesindeki tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmak için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Vision Art Photography Dış Çekim Fiyatları

Mekanın dış çekim hizmetleri için müşterilerine her şey dahil ve başlangıç paketleri sunuyor. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL, her şey dahil pakette yer alan hizmetlerin fiyatları ise 1500 TL olarak belirleniyor.

Stüdyo yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek istersen hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Vision Art Photography Nerededir? Nasıl Gidilir?

Stüdyo; İzmir, Alsancak ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin merkez ilçesinde bulunması ulaşım kolaylığı sağlıyor. ESHOT otobüsleri, İzmir Metro veya tramvay hatlarını kullanarak stüdyoya ulaşımını kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“1438 Sokak, Numara:7, Kültür Mahallesi, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kamera ekipmanları, dış çekim ve orijinal fotoğraf teslimi hizmetleri başlangıç paketi içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, hikayesi ve klip düzenlemelerinin yanı sıra nişan, katalog ve konsept çekimler de verilen hizmetlerin içinde bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak stüdyo ile etkinlikten en az 3 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tercihe bağlı olarak Türkiye'nin tüm illerinde hizmet verilmekte.

Sipariş teslim süresi?

Ortalama 4 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ