Vivaldi Park Balo

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
100
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
100
max
Otopark
170

Özellikler

Asansör
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Vivaldi Park Balo Hakkında

Vivaldi Park Balo , Ankara Çankaya’da davet organizasyonları için sıklıkla tercih edilen bir mekan. İstersen kurumsal etkinliklerini istersen de özel günlerini burada düzenleyebilirsin. Birçok davete ev sahipliği yapan Vivaldi Park davet organizasyonları için farklı fiyatlandırma seçeneklerine sahip. Kokteyl davet fiyatları kişi başı 30 TL’den başlarken, yemekli davetler 80 TL’den başlıyor. Mekan hakkında detayları öğrenmek istersen yazımızın devamını okuyabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Vivaldi Park’ta düzenleyebileceğin etkinlik yelpazesi oldukça geniş. Açılış, bayi toplantısı, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet, kına ve düğün bunlardan birkaçı. Vivaldi Park’ın ev sahipliği yaptığı diğer organizasyonlar hakkında detaylı bilgiyi öğrenmek için danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Vivaldi Park Balo organizasyon sahiplerinin istekleri doğrultusunda mekan düzenlemesinde bulunuyor. Organizasyon öncesi yapacağın ön görüşmede talep ve arzularını dile getirip ona göre bir planlama çıkarmalarını isteyebilirsin. Organizasyon ekibi tamamen senin isteklerin doğrultusunda hareket edecektir.

Ayrıca organizasyondan önce mekana giderek menü tadımı yapabilirsin. Böylelikle davetinde sunulmasını istediğin lezzetlere karar verirsin. Mekan menüsünde kırmızı & beyaz et ve kokteyl menüleri bulunuyor. Yemek servisi 23.00’e kadar devam ediyor.

Vivaldi Park Balo Mekan Özellikleri

Vivaldi Park’ta hem butik davetlerin hem de kalabalık davetlerin için farklı davet alanı opsiyonları mevcut. Toplamda iki adet davet salonu bulunuyor. Açık davet alanında 100 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyorsun. Kapalı davet alanında ise 750 kişilik bir kapasite söz konusu.

Şehir dışından gelmiş misafirlerin için ya da evine dönmekte zorluk çeken misafirlerin için endişelenmene hiç gerek yok. Vivaldi Park’ın sunduğu bir diğer ayrıcalık ise konaklama hizmeti. Mekan 100 kişilik bir konaklama kapasitesine sahip.

Vivaldi Park Balo Davet Alanı Fiyatları

Vivaldi Park’ta fiyatlandırma seçeceğin hizmetlere, davet gününe ve sunacağın ikrama göre değişiyor. Kokteyl organizasyonu düzenlemeyi planlıyorsan hafta içi 30 TL, hafta sonu ise 50 TL fiyatlandırmasına tabi tutuluyorsun. Yemekli organizasyonlarda bu fiyatlar hafta içi 80 TL, hafta sonu ise 100 TL’ye ulaşabiliyor. Mekan kişi başı fiyatlandırma sistemi ile çalışıyor.

Hayalindeki organizasyon için sana en uygun fiyatı öğrenmek ister misin? Ücretsiz teklif al formumuzu doldurarak tercihlerini belirleyip sana en uygun fiyatı öğrenebilirsin.

Vivaldi Park Balo Nerededir? Nasıl Gidilir?

Vivaldi Park Ankara Çankaya ilçesinde yer alıyor. Mekana toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracınla gitmek istersen de mekanda 170 araçlık bir otopark alanı olduğunu belirtelim. Mekanın açık adresi ise şöyle;

‘’Birlik, 413.Sokak No:9 Çankaya/Ankara’’

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına vb. organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Tema olarak; modern ışıltılı ve ultra lüks dekorasyon seçenekler mevcuttur.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Menüde kokteyl tabakları, beyaz et ve kırmızı et seçenekleri̇ mevcuttur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik hizmeti dahildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 kişiden az misafir kapasitesine sahiptir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selim Karagöz
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ