Volkan Aktoprak Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Volkan Aktoprak Photography Hakkında

Hayatının en özel anlarını ölümsüz hale getiren düğün fotoğraflarının senin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden seni, yaptığı işe önem veren ve hep en iyisi olmaya çalışan bir düğün fotoğrafçısı ve dış çekim ekibi ile tanıştıralım. Volkan Aktoprak Photography; İzmir, Konak konumunda hizmet veriyor ve paket fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Seni daha fazla bekletmeden hemen ayrıntılara geçelim!

Volkan Aktoprak Photography Hizmet Tecrübesi

İzmir’in en ünlü fotoğrafçılarından biri olan firma, sadece düğün konseptinde çekimler yapmıyor. Bir düğün fotoğrafçısı olarak düğün klibi, save the date ve treashday çekimlerinde gösterdiği kusursuz hizmeti her organizasyonda sağlıyor.

Kına ve nişan fotoğraf çekimleri, kına, nişan klibi, doğum günü ve mezuniyet çekimleri de firmanın bünyesinde gerçekleştiriliyor. Ayrıca son yıllarda oldukça trend olan aile, doğum öncesi ve yeni doğan çekimleri de sıklıkla ilgi görüyor.

Düğün Fotoğrafçılığı & Dış Çekim Olanakları

Hem düğün gününü hem de dış mekan çekimleri için Volkan Aktoprak Photography tercih edebilirsin. Düğün organizasyonun başından sonuna kadar fotoğraflanıp, video kaydına alınıyor. Ayrıca tüm gün çekilen videolardan yaklaşık 10 dakikalık bir düğün klibi hazırlanıyor.

Dış çekim ise tamamen düğün fotoğrafçısı ile birlikte karar vereceğin mekanda ve konseptte gerçekleşiyor. Yine çekim sırasında kamera arkasında gerçekleşen anlardan bir klip hazırlanıyor. Fotoğraflar ise 1 hafta gibi kısa bir sürede ister albüm halinde istersen de dijital ortamda sana teslim ediliyor.

Fotoğraf ekibi sana hem stüdyo çekimi hem de dış çekim olanaklarını sunuyor. Ayrıca talep doğrultusunda seninle çekim için şehir dışına bile geliyorlar. Volkan Aktoprak Photography , tüm kareleri doğal ışık altında çekiyor ve özellikle gün batımı konseptlerinde harika pozlar ortaya çıkıyor.

Kararsız kaldığın ve aklına takılan sorular olduğu her an DüğünYardımcısı.com seninle! Sunulan olanaklar hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Volkan Aktoprak Photography Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim fiyatları talep edeceğin hizmete göre farklılık gösterebiliyor. İzmir’de çok tercih edilen ve oldukça popüler olan firmanın ortalama fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor. Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Volkan Aktoprak Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir, Konak konumunda bulunan firma oldukça merkezi bir konuma sahip. Kültürpark İzmir yakınlarında bulunan fotoğraf stüdyosuna; 253, 681, 691, 921 numaralı otobüs hatları ve Konak Tramvayı ile ulaşım sağlayabilirsin. Açık adresi ise şu şekilde;

“Mimar Sinan Mahallesi, Şair Eşref Bulvarı, No:58, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini ve fotoğrafların orijinal haliyle teslimi hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekim öncesinde konsept ve mekan belirlemek için toplantı yapılması, fotoğrafların dijital ortamda ve albüm şeklinde teslimi, düğün hikayesi ve belgeseli tasarımı, farklı temalarda ve mekanlarda çekim hizmetleri sunuluyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstek doğrultusunda şehir dışı ve yurt dışı çekimleri yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğraf çekimi ve düğün klibi hazırlanmasının yanı sıra nişan, kına gecesi, mezuniyet, doğum günü çekimleri için de firma ile anlaşma gerçekleştirebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten bir ay kadar önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak konumunda bulunan firma talep doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraflar ve videolar 1 hafta gibi kısa bir sürede teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Volkan Aktoprak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ