West 34

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
174 TL
Kokteyl
100 TL
134 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
500

Özellikler

Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Şehir merkezi
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale

West 34 Hakkında

İstanbul Sarıyer semtinde hizmet veren West 34, bulunduğu semtin en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Bir düğün organizasyonundan beklenenin çok daha fazlasını sunan mekan tüm ayrıcalıklarına rağmen uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Ortalama başlangıç fiyatı 100 TL olan mekanın detaylı fiyat bilgisine, hizmet yelpazesine ve yol tarifine içeriğimizin devamından ulaşabilirsin.

Kapasitesi ve Tasarımı

West 34’te kır düğününü düzenleyebileceğin bir kır bahçesi bulunuyor. Bu bahçenin kapasitesi minimum 250 kişi maksimum 500 kişi ile sınırlanmış. Kır düğünü organizasyonu yerine normal bir düğün organizasyonunu da değerlendirmek istersen kapalı davet alanını tercih edebilirsin.

Kır bahçesi alanı oldukça geniş ve tamamen çim zemin ile kaplı. Gelin ve damadın bahçeye ilk girişi için tasarlanmış olan gelin yolu da oldukça şık bir dizayna sahip. Genellikle beyaz renklerin ağırlıklı olduğu West 34 kır bahçesinde nikah merasimi için ayrı bir alan da bulunuyor.

West 34 Kır Düğünü Fiyatları

West 34 kır düğünü fiyatları hafta içi 100 TL ile 134 TL bandında değişiyor. Hafta sonu ise bu fiyatlar 150 TL ile 174 TL aralığında seyrediyor. Seçeceğiniz menülere davet günlerine ve hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Formumuzu doldurarak DüğünYardımcısı.com’un sana sunacağı kampanyalı fiyatlardan da yararlanabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

West 34 ile anlaşmayı gerçekleştirdiğin takdirde mekan tarafından bir toplantı ayarlanıyor. Mekan bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu ile kır düğününü planlayabiliyorsun. Kır düğününde olmasını istediğin tüm dekorları, menüyü, dj ve orkestra teminini ve bunun gibi bir düğünde olması gereken her şeyi organizasyon ekibine iletiyorsun.

Gelin yolu ve nikah masası süslemeleri, masa sandalye giydirmeleri, şamdan ve supla seçimleri senin isteklerin doğrultusunda mekanda yerini buluyor. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi için dışarıdan bir firma aramana gerek yok. Mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ile çalışabilirsin.

West 34 Nerededir?

İstanbul Sarıyer ilçesinde yer alan mekana metro ve otobüs hatları ile ulaşabilirsin. Toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde olan mekanın açık adresini aşağıya bırakıyoruz;

Reşitpaşa, Şehit Ali Kerem Mergen Sokak, No:7 Sarıyer/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü ve kına etkinliklerini düzenleyebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Seçil Gürel
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ