Wishes Garden

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
---
max
Havuz Başı Davet Alanı
500
min
|
---
max

Olanaklar

Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Wishes Garden Hakkında

Ankara’nın Çayyolu semtinde bulunan Wishes Garden sizlere eşsiz davet alanları sunuyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekibi ile sınırsız hizmetler eşliğinde dilediğiniz etkinlik için kapılarını sizlere açıyor.

Wishes Garden’da Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Bu mekanda düğün, kına gecesi, sünnet düğünü gibi bireysel etkinliklerinizin yanında konferanslar, bayi toplantısı gibi kurumsal etkinliklerinize de yer var. Hem açık hem de kapalı davet alanı kategorilerinde çeşitli seçeneklerle karşınıza çıkan bu mekanda tüm talepleriniz için bir yanıt bulmak mümkün. Kır düğününden havuz başı etkinliklere, kapalı mekanlardaki kalabalık davetlerden konferanslara kadar pek çok organizasyon bu çatı altında gerçekleştirilebiliyor. Uluslararası standartlara uygun hizmet kalitesi ile memnun etmediği tek bir müşterisi bile olmayan bu mekandan çok memnun kalacaksınız.

Wishes Garden ‘ın sizlere sunduğu sınırsız hizmetlerin yanı sıra ödeme konusunda da çok çeşitli seçenekler ile karşınıza çıkıyor. Düğün paketi, kına paketi gibi inanılmaz kampanyalar ve indirimler ile sizlere sayısız fırsat sunmaktan çekinmiyor.

Wishes Garden: Ayrıcalıklı Bir Davet

Wishes Garden ‘ın sizlere verdiği hizmetler saymakla bitmez fakat bazılarından bahsetmek istiyoruz. Menü seçiminin tüm ayrıntısıyla sizin içinize sinmesi için elinden geleni yapıyor. Bu amaçla sizlere organizasyon öncesi menü tadımı olanağı sunuyor. Sizlerin puanlamasına sunulan menülerde herhangi bir değişiklik talep etmeniz durumunda hemen istekleriniz doğrultusunda yeni bir menü hazırlanıyor. Böylelikle etkinlik günü herhangi bir olumsuz sürprizle karşılaşma ihtimaliniz bertaraf edilmiş oluyor. Mekan tarafından sizlere profesyonel bir organizasyon sorumlusu tayin edilir ve ses, ışık, sahne düzeni, orkestra ile ilgili tüm detaylar sizin için düşünülür.

Sizler hiçbir ayrıntı konusunda stres yaşamak zorunda kalmazsınız. “Organizasyon gününde ya her şey umduğum gibi olmaz?” diye bir tereddüdünüz varsa bu konuda da içiniz rahat olsun. Wishes Garden ile iletişime geçtiğiniz anda organizasyon sorumlusu ile görüşürsünüz. Ve nasıl bir etkinlik istediğinize dair tüm detayları paylaşırsınız. Böylelikle yetkililer tarafından talepleriniz yani hayalinizdeki etkinliğin nasıl olması gerektiği etraflıca anlaşılmış olur. Ve hemen bir planlama yapılır. Bu plan sizinle paylaşılır. Böylelikle de etkinlik gününe sürpriz yaşanması muhtemel hiçbir detay kalmamış olur.

Wishes Garden ’la gerçekleştirdiğiniz tüm etkinlikler fiyat ve kalite açısından en yüksek memnuniyeti garantiler.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için DüğünYardımcısı.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After party alanı ve engelli girişi gibi ek hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, konferans ve seminerler, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Fotoğrafçı, video çekim, organizasyon sorumlusu, yemek servisi, mekan süsleme, düğün pastası ve servis elemanı gibi hizmetler yer alıyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

2 adet davet alanı bulunuyor. Açık ve kapalı alanlarında kalabalık davetler düzenleyebilirsiniz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menüde ikram seçenekleri ve içecek servisleri bulunuyor. Yemekli menülerde ana yemeğe ek olarak salata, meze ve tatlı ikramları da bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24.00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Şehir manzarası, havuz manzarası, kır manzarası bulunuyor. Kızılay yönünden mekana gelmek isteyenler Koru metro istasyonunda inip 584 nolu otobüse aktarma yaparak mekana ulaşabilirler. En yakın durak ismi İller Sitesi olup mekana 450 metre mesafededir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Wishes Garden'ın yetenekli orkestrası ile dansa ve eğlenceye doyabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın profesyonel fotoğraf ekibi ile çalışabilirsiniz. Böylelikle harika havuz manzarasıyla ya da yemyeşil çimenlerde eşsiz fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tamer Mısırdalı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ