WOW İstanbul Hotels & Convention Center

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
200 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Otopark
250

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
After Party için Ayrı Alan

Süsleme ve Ek Hizmetler

Gelin yolu
Menü değişikliği
Nikah alanı

WOW İstanbul Hotels & Convention Center Hakkında

WOW İstanbul Hotels & Convention Center şık tasarımlarla dekore edilmiş balo salonu ile  otelde düğün davetlerine ev sahipliği yapıyor. İstanbul Bakırköy ilçesinde hizmet veren otel alanında uzman organizasyon ekibinin gerçekleştirdiği tasarımlar ile farklılaşıyor. Düğün oteli fiyatları kişi başı 150 TL’den başlayarak hizmet veriyor. Merak ettiğin tüm konularda DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık servisinden yardım alabilmen mümkün oluyor.

Özellikleri

Düğün oteli kapalı alan kategorisinde 2000 kişilik davetli ağırlama kapasitesi sunuyor. Otel kolonsuz tasarımlı ve yüksek tavanlı balo salonu belirlenen konsepte uygun renklerle süsleniyor. Masalar davetli düzenine göre yerleştirilerek giydiriliyor. Masa üstleri mevsim çiçekleri ve şamdanlarla birleştiriliyor.

WOW İstanbul Hotels & Convention Center en doğru ışıklandırma sistemleri organizasyon süslemelerini ön plana çıkaracak şekilde belirleniyor. Gelin yolu ve nikah masası da aynı şekilde tasarımlara uygun olarak farklılaştırılıyor. Otel salonu içerisine konulmuş dev ekranlar töreni her an yansıtıyor. Böylece davetliler tüm noktaları her an en net şekilde görebiliyor.

Hizmet Yelpazesi

Otel ; yemekli ve kokteyl olmak üzere iki organizasyon türünde de hizmet veriyor. Alanında deneyimli ve güler yüzlü organizasyon planlamacıları için ilk sırada gelin ve damat adaylarının istekleri yer alıyor.

WOW Hotel düğün balo salonu belirlenen konseptlere göre farklı şekilde düzenleniyor. Servis hizmetleri ve müzik yayını saat 24:00’a kadar eksiksiz şekilde devam ediyor.

WOW İstanbul Hotels & Convention Catering Hizmetleri

Otel bünyesindeki yemekli davetler için usta aşçılar tarafından özenle hazırlanan menüler servis ediliyor. Menüler kırmızı et ve beyaz et seçenekleri ağırlıklı olacak şekilde düzenleniyor.

Aynı şekilde kokteyl davetleri için de en doğru içecek ve aperitifler; hizmete sunuluyor. Kosher, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel seçeneklerde de menüler ayrıca düzenlenerek hazırlanıyor.

WOW İstanbul Hotels & Convention Center Fiyatları

Düğün oteli fiyatları yemekli törenler için kişi başı 200-300 TL aralığında bulunuyor. Kokteyl fiyatı ise hafta içi 150-200 TL, hafta sonu ise 200-300 TL skalasında değişim gösteriyor.

Mekan, otelde düğün kategorisi için DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuyor. Tüm bu fırsatlardan hemen faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli oluyor.

WOW İstanbul Hotels Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bakırköy ilçesinde hizmet veren çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. AVR1A numaralı otobüs hattından, Marmaray istasyonlarından veya M1A numaralı Metro hattından faydalanabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Yeşilköy Mevkii, Atatürk Caddesi, No:15, Bakırköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Wow İstanbul Hotels & Convention Center başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Wow İstanbul Hotels & Convention Center her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarda da hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile en az 4 ay öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Wow İstanbul Hotels & Convention Center kapalı alan kategorisinde hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 24:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ