Yalçın Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday

Yalçın Fotoğrafçılık Hakkında

Yalçın Fotoğrafçılık, İstanbul Beylikdüzü konumlu bir fotoğraf stüdyosu. Tecrübesiyle ve başarılarıyla müşterilerinden alkış toplayan stüdyo, bu kez senin de anlarını ölümsüzleştirmek için bekliyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanlarında ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Fotoğraf stüdyosu hakkında en güncel bilgileri senin için yazımızda derledik.

Özellikleri & Hizmet Tecrübesi

Dış çekim organizasyonlarında daha çok canlı renkleri tercih ediliyor. Fotoğraflara baktığında, tıpkı oradaymış gibi hissedeceğin canlılıkta renkler ve tonlamalar hakim. Ağırlıklı olarak soğuk tonların tercih edildiği fotoğraflar için aksesuarlara düğün fotoğrafçısı ile karar verebilirsin.

Yalçın Fotoğrafçılık, çekimlerini şehir dışında gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Ülkemizin her şehrinde fotoğraf çekimi etkinliğini yapabilirsin.

Stüdyo, düğün fotoğrafçılığı sektöründeki tecrübesi ile göz dolduruyor. Düğün klibi, belgeseli, hikayesi ve nişan çekimleri ile görenleri mest ediyor. Bunların yanı sıra katalog çekimleri ve konsept çekimler de gerçekleştiriliyor. Son günlerde çiftler arasında popülerleşen save the date ve trashday konseptlerini de deneyebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Yalçın Fotoğrafçılık dış çekim öncesinde muhakkak bir toplantı yapıyor. Çekim öncesinde düğün fotoğrafçısı ile yapacağın görüşmede konseptlere ve temalara karar verebilirsin. Aynı zamanda onlarca seçenek arasından en ideal çekim mekan önerilerini fotoğrafçın seninle paylaşıyor olacak.

Çekim sırasında sadece düğün fotoğrafçısı ile değil, işinde usta bir çekim ekibiyle çalışıyor olacaksın. İşini özveri ile yapan ekip organizasyondan maksimum verimi almanı sağlayacak. Gün boyu sürecek olan etkinlikte çekilen binlerce fotoğraf arasından en beğendiklerini seçebilirsin.

Yalçın Fotoğrafçılık Düğün Dış Çekim Fiyatları

Firmanın dış çekim fiyatları hizmet gruplarına göre farklılık gösteriyor. Standart pakette yer alan hizmetlerin ücret bedeli ortalama 1000 TL’den başlıyor.

Güncel fiyat bilgileri ve paket içerikleri hakkında net bilgi sahibi olmak için yan taraftaki ücretsiz teklif al butonuna tıklaman yeterli.

Yalçın Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Başarılı düğün fotoğrafçısı, İstanbul, Beylikdüzü ilçesinde bulunuyor. Organizasyon öncesinde yapılacak olan toplantı için stüdyoya gitmek istersen IETT otobüsleri, metro ve minibüs hatlarını kullanabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:20 / J, Beylikdüzü / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketine dahil olan hizmetler arasında dış çekim, fotoğrafların orijinal teslimi, kamera ve ışık ekipmanları temini bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Konsept çekimler, düğün hikayesi & belgeseli tasarımı, düğün afişi, mekan önerileri ve etkinlik öncesinde toplantı hizmetleri yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ek avantajlar arasında şehir dışı çekimleri yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün klibi, belgeseli, hikayesi ve nişan çekimi hizmetleri veriliyor. Bunların yanı sıra save the date, trashday, katalog çekimleri ve konsept çekimler de gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

28 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da bulunan firma, talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

14 gün ile 28 gün arasında teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ