Yedi Bilgeler Otel

2023 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
300
max
Konaklama
75
Otopark
50

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Tarihi Mekan
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman içi
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf alanı tasarımı
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Yedi Bilgeler Otel Hakkında

Vintage temada bir düğün isteyen İzmirli çiftlere harika bir önerimiz var; Yedi Bilgeler Otel. İzmir, Selçuk konumunda bulunan Yedi Bilgeler; eşsiz mimarisi ve ahşap detayları ile farklılaşıyor. 50 TL’den başlayan düğün fiyatları ile bütçe dostu da olan İzmir düğün oteli ile ilgili tüm merak ettiklerini aşağıda bulabilirsin.

Yedi Bilgeler yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan indirimli düğün fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Kapasiteleri & Özellikleri

Yedi Bilgeler Otel, açık ve kapalı davet alanları ile hizmet veriyor. Her iki alanda da 200’er kişi ağırlayabilen işletme, otelde düğün organizasyonu kapsamında 100 kişilik konaklama kapasitesi de sunuyor. Ayrıca Yedi Bilgeler, 50 araç kapasiteli bir de otopark bulunduruyor.

Organizasyon çeşitliliği ile de ön plana çıkan Yedi Bilgeler; kına gecesi, nikah sonrası yemek & eğlence, davet & resepsiyon ve kurumsal etkinliklere de kapılarını açıyor. Bunlara ek olarak otel; doğum günü kutlamaları ve mezuniyet partileri için de tercih ediliyor.

Otelde Düğün Organizasyonu

Yedi Bilgeler Otel, İzmirli çiftlere düğün organizasyonu kapsamında birçok olanak sunuyor. Organizasyon danışmanlığı hizmeti ile çiftlerin hayallerini somutlaştıran İzmir düğün oteli, etkinlik sorumluları ile de sorunsuz bir gece vadediyor. Doğa ile iç içe bir düğün vadeden otelde düğün mekanı, dekorasyon ve süslemelerde de isteklerine kulak veriyor.

Catering hizmeti ise Yedi Bilgeler bünyesindeki profesyonel şefler ile ayrı bir boyuta taşınıyor. Kırmızı ve beyaz et odaklı yemekli düğün menüleri haricinde; vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher tabakları da hazırlanıyor. Kokteylli düğünler için ise Yedi Bilgeler mutfağı, atıştırmalık spesiyalleri servis ediyor.

Yedi Bilgeler Otel İzmir Düğün Fiyatları

Yedi Bilgeler düğün fiyatları 50 TL ile 200 TL arasında değişiyor. Düğün tarihi ve düğün konsepti fiyatları etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Yemekli düğün fiyatları hafta içi 150 TL, hafta sonu ise 200 TL’den başlıyor. Kokteylli düğün fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında isteklerine göre farklılaşıyor.

Yedi Bilgeler’in DüğünYardımcısı.com’a sunduğu özel kampanyalı fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Yedi Bilgeler Otel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Navigasyon kullanarak işletmeye gidecek DüğünYardımcısı.com okuyucuları için Yedi Bilgeler Otel’in açık adresi şu şekildedir;

Döltenaltı Mevkii, Gökçealan Köyü, Selçuk / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ