Yeşeren Kalem

2023 Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2 TL
Her Şey Dahil Paket
3 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Fide / Çiçek
Şehir dışına gönderim

Yeşeren Kalem Hakkında

Yeşeren Kalem, son yıllarda çiftlerin en çok tercih ettiği hediyelikler arasında yer alıyor. Nikah şekeri ve hediyelik seçiminde farklı bir fikirle davetlilerinin karşısına çıkmak istiyorsan bu kalemler senin için oldukça iyi bir alternatif. 2 TL’den başlayan tane fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Yeşeren Kalem Özellikleri

Çeşitli çiçek ve sebze tohumları bu kalemlerin içerisinde bulunuyor. Hediyelik olarak dağıtılan kalemler bir süre kullanılıp daha sonra uygun bir saksıda ekilebiliyor. Biraz su ve güneş ışığı ile çabucak yeşeren minik fideler oluyor.

Kalemlerdeki kapsüller içerisinde kahkaha çiçeği, akşam sefası, sarmaşık, kadife ve zinya gibi çiçek tohumları; turp, salatalık, semizotu, biber gibi sebze tohumları bulunuyor. İstediğin tohumu seçebiliyorsun. İstersen birkaç bitkiyi seçerek karma da yapabiliyorsun.

Doğa dostu bir fikirle bu kalemler istersen nikah şekeri istersen hediyelik ya da düğün davetiyesi olarak da tasarlanabiliyor. Üzerinde isteğe göre bitkinin ismi, gelin damat ismi, organizasyonun tarihi gibi detaylar yer alıyor. Kişiselleştirilebilen bu ürünler sünnet düğünlerinde, baby showerlarda kullanılabiliyor. Hatta kurumsal şirketler tanıtım amacıyla da bu kalemleri tercih edebiliyorlar. Üstelik firmanın ürünleri Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylı.

Sunduğu Hizmetler

Yeşeren Kalem şehir dışına da gönderim yapılabiliyor. Kişiye özel olarak tasarlanan kalemler hem anı olarak saklanabiliyor hem de ekilerek doğaya katkı sağlanabiliyor. Üstelik sıfır atık ile bu gerçekleştirilebiliyor.

Dilersen süsleme ve kalemler ayrı ayrı da gönderilebiliyor. Sen istediğin şekilde süslemeleri yapıştırıp bağlayabiliyorsun. Kalemlerin ucundaki tohum bulunan kapsüller yeşil veya kırmızı olabiliyor. Rengini sen belirliyorsun.

Yeşeren Kalem Fiyatları

Kalemlerin her birinin fiyatı genel olarak 2 TL’den başlıyor. Süsleme ve kişiselleştirme detayları fiyatları artırıp azaltabiliyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve indirimlerden yararlanmak istersen yukarıdaki ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir?
Firmanın merkez ofisi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Tabi ki bu ürünlere sahip olmak için İstanbul’da olmaya, kalemleri firmaya gidip almaya gerek yok. Firma şehir dışına da gönderim sağlıyor. Türkiye’nin her yerine gönderim yapılabiliyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım, ücretsiz teslimat.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiyeli kalem hizmeti sunulabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm Türkiye'ye gönderim yapılabiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel olarak süslenebilen kalemler talebinize göre düğün davetiyenize de eklenebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Berkay Mamat
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ