Yıldırım Özdemir Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Yıldırım Özdemir Kuaför Hakkında

Yıldırım Özdemir, bugüne kadar sayısız katalog çekiminde birçok modelin saç tasarımını üstlenmiş olan ünlü bir kuaför. Özgün gelin saçı modelleri ile gelinlerin de yüzünü güldürmeye hazır olan Yıldırım Özdemir Kuaför, Beşiktaş ilçesinin Bebek semtinde bulunuyor. Bu ayrıcalıklı hizmetin fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi

Yıldırım Özdemir gelin saçı ve gelin makyajında uzmanlaşan ekibi ile birlikte birçok özel davet için ayrıcalıklı bir hizmet sağlıyor. Mezuniyet, nişan, kına, doğum günü, parti ve hatta kurumsal toplantılarına hazırlık için bile burayı tercih edebilirsin.

Moda kataloğu ve sahne çekimleri için de birçok ünlünün ve modelin Bebek’te bulunan kuaför salonunu tercih ettiğini söylemeden geçmeyelim. Yıldırım Özdemir’in her konsepte uygun saç ve makyaj tüyoları sayesinde senin de gönlünü kazanacağına eminiz.

Kuaför Yıldırım Özdemir Beşiktaş Olanakları

Hem saç hem de makyaj için ücretsiz prova olması kuaför salonunun sunduğu olanaklar arasında yer alıyor. Böylece yüzüne, düğün konseptine ve gelinlik modeline en çok yakışacak tasarımları önceden görme ve istemediğin noktalarda değişikliğe gitme imkanın bulunuyor.

Yıldırım Özdemir ve ekibi, talebe göre evinde, mekanda ya da düğünün şehir dışında olacak ise farklı bir şehirde sana hizmet verebiliyor. Evde sunulan olanaklar da tıpkı kuaför salonu profesyonelliğinde, tüm ekipmanlar ve malzemeler dahilinde eksiksiz bir şekilde sağlanıyor.

Gelin Saçı Modelleri

Prova sürecinde saç modeline kuaförünle birlikte karar verirken saç bakımı, renklendirme ya da saç kesimi gibi ihtiyaçların gideriliyor. Böylece saçların o en özel günün için hazır bir saç zeminine kavuşuyor ve daha bakımlı hale geliyor.

Gelin saçı modellerinde farklı ve tamamen sana özgün tasarımlar talep edebilirsin. Kişiselleştirilmiş hizmet ile tamamen senin yüz hatlarına ve isteklerine odaklanan ekip sayesinde daha önce kimsede görmediğin güzellikte bir gelin saçı modeline sahip olabilirsin.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Makyajın da marifetli eller ve kaliteli malzemeler sayesinde ışıl ışıl parlayacak. Saatlerce taptaze kalan bir gelin makyajı sayesinde günün sonunda çekilen fotoğraflarda dahi ilk andaki gibi gönül rahatlığıyla poz verebilirsin.

Yıldırım Özdemir İstanbul Gelin Saçı & Makyajı Fiyatları

Fiyatlar, seçeceğin ekstra hizmetlere göre farklılık gösterebiliyor. Başlangıç paketi fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Evde, mekanda, şehir dışında hizmet ve paketlere dahil olmayan olanaklar taleplerinde bulunursan hizmet fiyatı 3000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Firma ile iletişime geçerek net bir fiyat bilgisi almak ve indirim fırsatlarından yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmayı ihmal etme. Ayrıca yaşadığın her kararsızlıkta ve aklına takılan her soruda sana yardım etmeye hazırız. Ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak olanaklar ve fiyatlar hakkında öğrenmek istediğin her şey için bize ulaşabilirsin.

Kuaför Yıldırım Özdemir Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şehrin en merkezi konumlardan birinde yer alan firmaya, özel araç ya da birçok toplu taşıma seçeneği ile rahatlıkla ulaşabilirsin. Metro hattı ya da 22, 25E, 40T, 42T numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Açık adres ise şu şekilde;

Vişnezade Mahallesi, Şair Nedim Caddesi, No:21, Akaretler – Beşiktaş / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, manikür, pedikür, kaş tasarımı, takma kirpik uygulaması, gelin saçında aksesuar kullanımı, prova imkanı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde veya mekanda hizmet ile talep doğrultusunda şehir dışında hizmet imkanları sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde mezuniyet, parti, doğum günü, iş toplantıları, kına, nişan gibi tüm özel günler için konsepte uygun saç ve makyaj tasarımı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 1 ay önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul içinde hizmet evren kuaför salonu, talep doğrultusunda seninle şehir dışına da gelebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ