Yıldız Sarayı Şale Köşkü

2023 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Tarihi Mekan
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Yıldız Sarayı Şale Köşkü Hakkında

Yıldız Sarayı Şale Köşkü; İstanbul ili Beşiktaş’da bulunan ve dokusu en iyi korunmuş tarihi düğün mekanı. Köşk; şimdilerde ev sahipliği yaptığı düğün ve davetler ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Sen de bu tarihi mekanın 150 TL’den başlayan fiyatları ile şahane bir düğün yapmak istersen yazıyı okumaya devam et!

Özellikleri

Zengin bir geçmişe sahip olan mekan; bahçe içerisinde 3 adet köşke sahiptir. Bu köşkler içerisinde; onlarca hatta yüzlerce kıymetli ve ender bulunan tarihi eserleri barındırmaktadır.

Şimdi tarihi düğünler ile sen ve kıymetli misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Mekanda; açık alan atmosferini bozmayacak ve hem asil hem de doğal bir şıklık katacak yuvarlak masalar tercih edilmektedir. Bu masalar misafir sayına göre yerleştirilecek. Yerleşim sonrasında ise 1000 kişiye kadar misafiri ağırlayabilecektir.

Tarihi düğün organize edilen bu mekanda ücretsiz organizasyon danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Böylece düğününün en güzel şekilde olması amaçlanmıştır. Sorumlular hayalindeki düğün konseptini bu tarihi mekana uyarlayarak hazırlamaktadır.

Yıldız Sarayı Şale Köşkü Olanakları

Mekan; düğün ve davet organizasyonları için arkasındaki profesyonel ekiplere güvenmektedir. Bu yüzden profesyonel organizasyon sorumluları ile çalışan mekan; her ihtimale karşı dışarıdan temin edilen organizasyon ekipleriyle de iş birliği halinde çalışmaktadır.

Tarihi düğün mekanı, organizasyon ekibinde gösterdiği esnekliği diğer konularda sınırlı tutmuştur. Dolayısıyla catering ve fotoğrafçı konusunda kendi profesyonelleriyle çalışmaktadır. Yemekli veya kokteyl şeklinde planladığın düğünün için köşkün sana sunduğu catering hizmetinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsin. Fotoğrafçı konusunda ise; mekanın her bir köşesini ezbere bilen tecrübeli bir ekip ile ölümsüz anların emin ellerde.

Yıldız Sarayı Şale Köşkü Düğün Fiyatları

Birçok milli saray, köşk ve tarihi yapı ile kıyasladığımızda, Yıldız Sarayı Şale Köşk’te yapılan düğün ve davet organizasyon fiyatları çok daha uygun ve ekonomik.

Yemekli ve kokteyl şeklinde planladığın düğünün için ortalama fiyatlar 150 TL’den başlamaktadır. Ancak detayları daha net belirlemek için yüz yüze görüşmen ya da “Teklif Al” formunu doldurman yeterli olacaktır.

Yıldız Sarayı Şale Köşkü Nerededir?

Beşiktaş Yıldız Parkı içerisinde bulunan Yıldız Sarayı Şale Köşkü; konum olarak oldukça kolay bir yerdedir. Dolayısıyla hem özel aracınla hem de toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin.

Toplu taşıma kullanacaksan; Beşiktaş’a giden tüm otobüs hatlarını, Levent istikametine doğru tercih edebilirsin. Özel aracın ile gitmeyi tercih edersen de davetliler için ayrılmış 500 araçlık otoparkı olduğunu unutma! Mekanın açık adresi ise şu şekildedir:

Yıldız Mh. Serencebey Ykş. Barbaros Bulvarı No:62 34349 Beşiktaş/ İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, kokteyl menü, otopark, vale, organizasyon sorumlusu hizmetleri başlangıç paketi içerikleri arasında bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, vale, menü tadımı, organizasyon sorumlusu hizmetleri her şey dahil pakette yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet, kına gecesi, nişan ,söz, sünnet, doğum günü, parti, baby shower, kurumsal bayi toplantıları gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapılmakta.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık davet alanı kategorisinde hizmet veriliyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et menü, beyaz et menü, vegan menü, vejeteryan menü, kosher menü, diyabet menü, çocuk menü gibi seçenekler mevcut.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ