Yunus Karma

2022 Gelin Çiçeği Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
200 TL
Her Şey Dahil Paket
400 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Damat yaka çiçeği
Damat yaka çiçeği tasarımı
Gelin bilek çiçeği
Gelin buketi
Gelin tacı
Gelin tacı tasarımı
Kişiye özel çiçek tasarımı
Konsepte özel buket tasarımı

Yunus Karma Hakkında

Gelin çiçeği için aklında bir sürü soru işareti varsa, işin içinden çıkamadığını düşünüyorsan Yunus Karma, Beşiktaş’ta seni bekliyor. Farklı bütçelere uygun fiyatları ve birbirinden şık modeller için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Yunus Karma Gelin Çiçeği Özellikleri

Herkesin zevkleri farklıdır. Hoşuna giden şeyler de farklıdır. Firma gelin çiçeğini sana özel olarak tasarlıyor. Üstelik sadece seçtiğin konsept özelinde yapmıyor bunu. Gelinliğinden, boyundan, saç modelinden, saç renginden ilham alarak tamamen seni yansıtan bir tasarım gelin çiçeğiyle davetlilerinin karşısına çıkıyorsun.

Gelin çiçeklerini, inciler, yapraklar, ve değişik aksesuarlarla hareketlendiriyorlar. Gelin çiçekleri canlı çiçeklerle yapıldığı gibi kuru çiçeklerle de yapılabiliyor. Kurutulmuş, sarı, kahverengi, yeşil renkli çiçek ve yaprakların pastel tonları ile şık ve zarif gelin buketleri yapılıyor.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

İstersen Yunus Karma tasarımı hazır buket modellerinden birini seçebilirsin. İstersen de hayalindeki buketi özel tasarım olarak yaptırabilirsin. Sana özel olarak tasarladıkları bu buketlerin eşi benzeri yok.

Firma gelinlere çiçek hazırladığı gibi damatlar için de yaka çiçekleri tasarlıyor. Gelin çiçeği ile uyumlu olacak şekilde yapılan yaka çiçekleri de oldukça hoş görünüyor. Nikah hediyelikleri için de çiçekler hazırlayıp beğenine sunuyor. İstersen nikah hediyeliği de yaptırabilirsin.

Mekan süslemesi için de çiçek aranjmanları tasarlayan firma, düğün anında her yeri bir çiçek bahçesi gibi yapıyor.

Yunus Karma Gelin Çiçeği Fiyatları

Gelin çiçeklerinin fiyatları çok fazla değişiklik gösterebiliyor. Buket içerisinde kullanılan çiçekler, buketin büyüklüğü, özel tasarım yapılması veya hazır model olması gibi etkenler fiyatı artırıp azaltabiliyor. Genel olarak fiyatları 200 TL’den başlıyor. Gelin buketi fiyatlarını merak ediyorsan bilgi almak için yukarıda bulunan ‘Teklif Al’ butonuna tıklayıp firma ile iletişime geçebilir, aklındaki soruları sorabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firmanın açık adresi Cihannuma Mahallesi, İsmailiye Sokak No:12/A Beşiktaş / İstanbul şeklinde. 129T, 22, 28, 29C, 29D, 36L 62G, DT1 otobüslerini B-33, SRY-14, SRY-16 numaralı minibüsleri ve M2 metrosunu kullanarak firmaya ulaşabilirsin.

Eğer sen de gelin çiçeği için güvenilir bir firma arıyorsan hemen ilgili telefondan veya teklif al butonundan Yunus Karma ile iletişime geç, düğününe hayalindeki çiçekle katıl.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin buketi, damat yaka çiçeği, nedime bilekliği hizmetleri de sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yaka çiçeği, nedime bilekliği, saç bandı hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

4 hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ