Yüzey Ajans

2022 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Yurt dışı çekimi

Yüzey Ajans Hakkında

Yüzey Ajans, uzun yıllardır düğün fotoğrafçısı olarak sektörde faaliyet gösteriyor. Düğün çekimlerinin yanı sıra dış çekim alanında da oldukça tecrübeli bir stüdyo. Deneyimi ve profesyonel iş anlayışıyla müşterilerini memnun ediyor. Ankara, Çankaya konumlu stüdyonun standart fiyatları ortalama 750 TL’den başlıyor. Fotoğraf stüdyosu hakkında en güncel bilgileri senin için içeriğimizde derledik.

Yüzey Ajans Dış Çekim Olanakları

Dış çekim organizasyonları yalnızca Ankara sınırları içerisinde değil Türkiye’nin tüm illerinde gerçekleştirebilirsin. Ülkemizin çekime müsait birçok noktası, düğün hatıranı en güzel şekilde renklendirecek. Bununla birlikte dilersen yurt dışında da çekim yapabilirsin. Çekim alanları arasında Avrupa ülkeleri de yer alıyor.

Çekim sırasında tecrübeli bir ekip de seninle oluyor. Çekim ekibi ve fotoğrafçı, günün başından sonuna kadar kaliteli fotoğraflar elde etmen için profesyonel bir iş anlayışı ile çalışıyor oluyor. Yüksek düzey çekim ekipmanları da temin ediliyor. Gün sonunda çekilen kareler arasından seçimlerini fotoğrafçı ile yapabilirsin.

Yüzey Ajans Ankara Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf stüdyosu, farklı bütçelere sahip müşterilerinin de hizmetlerden faydalanabilmesi için paket seçenekleri sunuyor. Tercih ettiğin pakete göre dış çekim fiyatları değişebilir. Örneğin, başlangıç paketinde yer alan hizmetlerin fiyatı ortalama 750 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatları ise 1.500 TL olarak sunuluyor.

Üst tarafta bulunan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak önüne çıkan formu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Paketlerdeki hizmetler hakkında detaylı bilgiyi de firma danışmanlarımızla iletişim kurarak öğrenebilirsin.

Hizmet Yelpazesi ve Ayrıcalıkları

Yüzey Ajans tarafından dış çekim etkinliği öncesinde stüdyoda ayrıntılı bir toplantı düzenleniyor. Düğün fotoğrafçısı ile yapacağın toplantıda çekim için mekan önerileri alabilirsin. Ayrıca, fotoğrafların temasına karar verirken kullanacağın aksesuarları ve dekor ürünlerini de fotoğrafçı ile tartışabilirsin.

Düğün organizasyonlarında düğün hikayesi-belgeseli & klibi düzenlemeleri ve tasarımları yapılıyor. Karlı konseptler deneyimlemek istersen “save the date” ve “trashday” çekimleri yapabilirsin. Aynı zamanda kına gecesi, nişan töreni ve katalog çekimleri de hizmet yelpazesinde yer alıyor.

Yüzey Ajans Adres & Yol Tarifi

Fotoğraf stüdyosu, Ankara, Çankaya konumunda yer alıyor. Şehrin en işlek noktalarından birinde bulunması sebebiyle ulaşım açısında da kolaylık sağlıyor. Çekim öncesinde toplantı için mekana giderken otobüs, minibüs ve Ankaray, Başkentray hatlarını kullanabilirsin. Daha rahat ve kısa süreli yolculuk için taksi veya kendi aracını da kullanabilirsin. Stüdyonun açık adresi şöyle:

Sıhhiye Mevkii, Toros Sokak, No: 27/18, Çankaya / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim, ekip hizmetleri verilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ