Zahra Modaevi By Çağdaş Akbaş

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Zahra Modaevi By Çağdaş Akbaş Hakkında

Kumaş seçimi ve el işçiliğinde fark yaratan Zahra Modaevi By Çağdaş Akbaş tasarımları için seni İzmir Konak ilçesine davet ediyor! 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile her tarza uygun gelinlik modelleri tek bir çatı altında buluşuyor. Sen de bu ekiple birlikte en güzel gününde hayallerini gerçeğe dönüştürmek istersen yazımızı okuyabilirsin.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Zahra Modaevi’nin koleksiyonlarına ilham veren en önemli şey müşterilerinin beklentileri. Taşıdığı gelinliğin içerisinde mutlu bir gelin görmek ise tek istekleri. Hazır model gelinlik koleksiyonlarına ise moda akımları yön veriyor. Sürekli yenilenen sistemleri zengin seçenek yelpazesi sunuyor.

Hazır modellere ek olarak özel dikim seçeneği de mevcut. Hayal ettiğin gelinlik modelini vücut ölçülerine en uygun şekilde senin için özel olarak dikiyorlar. Böylece en özel gününde kendi arzu ettiğin tasarımları giyebilmen mümkün oluyor.

Sana istediğin gelinlik çeşitlerini sunarak seçtiğin gelinliğin üzerinde yapılacak tadilatlar, düzeltmeler de verdikleri hizmete dahil. Ayrıca düğün kesesi, duvağı ve çeşitli diğer aksesuarların temini gibi hizmetler modaevinin sunduğu olanaklar arasında yer alıyor.

Zahra Modaevi By Çağdaş Akbaş Gelinlik Modelleri

Dantel detaylarına, işlemelere ve ince ayrıntılarla sağlanan büyük şıklıklara gelinlik tasarımlarında rastlamak mümkün. Senin için farklılık önemliyse doğru yerdesin! Klasik gelinliklerin dışında farklı dokunuşlarla oluşturulmuş tasarımları çok beğeneceğine eminiz.

A kesim, balık kesim, prenses kesim, dar kesim gibi her vücut tipine uyum sağlayabilecek kesim modellerinin hepsi mevcut. Ayrıca bunların yanı sıra mini, midi boylarda gelinlik ve duvaklar da seçenekler arasında yer alıyor.

Modaevi hayal ettiğin modeli senin için tasarlıyor ve dikiyor. Böylece arzu ettiğin tüm modellere ulaşma imkanına sahip olabiliyorsun. Sen de gelinlik modelleri ile ilgili daha fazla bilgi almak istersen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsin.

Zahra Modaevi By Çağdaş Akbaş İzmir Gelinlik Fiyatları

Başlangıç paketi 1000 TL’den başlamakta olup isteğin ve ihtiyaçların doğrultusunda şekilleniyor. Her şey dahil paket fiyatları 3000 TL’ye kadar çıkıyor. İsteklerin doğrultusunda şekillenecek olan hizmet paketi fiyatları hakkında en net bilgiyi “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak öğrenebilirsin.

Zahra Modaevi By Çağdaş Akbaş Moda Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Zahra Modaevi için ulaşım toplu taşıma araçları ile oldukça kolay şekilde sağlanmakta. Eğer özel aracınla gitmeyi tercih ediyorsan da kolaylıkla lokasyona ulaşman mümkün. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Alsancak, Meksika Sokağı, No:7/1-2, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket tüm hazır ve özel dikim modelleri, evde veya mekanda prova hizmetini, aksesuar teminini içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım yapılmakta olup geniş seçenek fırsatları sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve kına kıyafeti, bindallı, kaftan ve tüm abiye çeşitleri özelinde tasarımlar yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten 14 gün öncesinde iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Zahra Modaevi By Çağdaş Akbaş 2 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ