Zeytin Garden

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
250

Özellikler

Doğa Manzaralı
Bahçe
Çocuk etkinlik alanı
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Zeytin Garden Hakkında

Sen de düğünün için kır düğünü konseptli bir organizasyon düşünüyorsan sana güzel bir haberimiz var. İzmir Kemalpaşa ilçesinde bulunan Zeytin Garden eşsiz kır bahçesi alanı ile evlenecek çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Mekan kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Düğün mekanı hakkında daha fazla bilgi için içeriğimizi inceleyebilirsin.

Zeytin Garden Kır Düğünü Olanakları

Mekan, bölgedeki en iyi menülere sahip mekanlardan biri. Menülerinde oldukça iddialı olan mekan her organizasyonda en iyi menüleri çıkarmak için aşçılar ve mutfak ekibi disiplinle çalışıyor. Kokteyl ve yemek menülerinin yanı sıra diyabet, vegan, vejetaryen, ve çocuklar için özel menü seçenekleri bulunuyor.

Mekan eksiksiz bir kır düğünü deneyimi yaşaman için profesyonel düğün fotoğrafçısı ve organizasyon firması ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Fotoğrafçı düğünün en kayda değer anlarını yakalarken organizasyon sorumlusu organizasyonun tüm detayları ile ilgileniyor. Davet öncesinde organizasyon sorumlusu ile görüşüp fikirlerini belirtebilirsin.

Tasarım Özellikleri

Zeytin Garden, müşterilerine yemyeşil ağaçlarla çevrili kır bahçesi konseptli bir alan sunuyor. Misafirlerin için rahat bir ortam olması için uzun dikdörtgen masalar kullanılıyor. Tasarım açısından da masa ve sandalyelerde beyaz renkleri kullanılıyor. Süslemelere karar vermek ise sana kalıyor.

Mekan Kapasitesi

Mekan bir adet kır bahçesi konseptli açık davet alanı ile hizmet veriyor. Orta ve geniş çaplı kır düğün yapmak isteyen çiftlere hitap ediyor. Mekanın kapasitesi ise 500 kişiden 750 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Zeytin Garden Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü organizasyonu fiyatları etkinliğin gününe ve menü seçimine göre değişkenlik gösteriyor. Hafta içi yemekli bir düğün etkinliği düzenlemek istersen bunun fiyatı hafta içi 50 TL olarak sunuluyor. Hafta sonu kişi başı fiyatı ise 80 TL olarak belirlenmiş. Kokteylli kır düğünü fiyatı ise hafta içi kişi başı 10 TL’den başlıyor. Hafta sonu fiyatı ise 30 TL oluyor.

Düğün fiyatları hakkında net bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunun doldurabilirsin. Mekan danışmanlarımızla iletişime geçerek indirimli kır bahçesi fiyat bilgisi alabilirsin.

Zeytin Garden Yol Tarifi

İzmir, Kemalpaşa ilçesinde yer alan mekan merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. İlçede merkezi bir yerde bulunan mekan çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebilirsin. Otobüs, , İzban, minibüs hatlarını kullanarak mekana varabilirsin. Dilersen kendi aracını kullanarak da ulaşımını tamamlayabilirsin. Bunun için mekanın açık adresi şu şekilde;

Çınarköy Mahallesi, Çınarköy Caddesi, No: 10, Kemalpaşa / İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Organizasyon şirketini dışarıdan temin edebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 00:00'da sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik seçenekleri mevcuttur.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video hizmetinden yararlanabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Taner Maraşlı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ