İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Beykoz ilçesinde hizmet veren düğün otelleri, yalnızca düğün organizasyonları için değil pek çok özel gün davetlerinde tercih ediliyor. Otellerde düğün organizasyonları için sunulan ayrıcalıklar ise çiftlerin beğenisini kazanıyor.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Mekan arayışını en hızlı şekilde sonlandırabilmen adına en popüler düğün otellerini senin için aşağıda listeledik. DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan kampanyalardan haberdar olmak için hemen danışmanlık servisimizle ücretsiz şekilde iletişime geçebilirsin.

Beykoz'da Otelde Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Beykoz mevkiinde konumlanan düğün otelleri fiyatları oldukça geniş bir skalada değişiyor. Düğün tarihin, ağırlayacağın konuk sayısı, görmek istediğin hizmetler ve sunacağın menü çeşitleri fiyatların belirlenmesindeki en büyük etken oluyor.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Yaptığımız araştırmalara göre Beykoz düğün otellerinin ortalama başlangıç fiyatı 50 TL. Otellerin tavan fiyatı ise 400 TL’yi bulabiliyor. Bu fiyatlar otelden otele değişmekle beraber her bütçeye hitap ediyor.

Beykoz otelde düğün organizasyonu için güncel fiyatları tablomuzu inceleyerek görebilirsin;

Mekan Adı Yemekli Menü Kokteylli Menü
Limak Eurasia Luxury Hotel 200 TL 150 TL
A’jia Hotel 400 TL 300 TL
Village Park Resort Otel 200 TL 150 TL
Park Inn By Radisson Asia Kavacık 150 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

En Popüler Beykoz Düğün Otelleri

Hayallerine bir adım daha yaklaşmana yardımcı olması için, en iyi ve en uygun fiyatlı düğün otellerini araştırdık. Beykoz ilçesi, düğün otelleri konusunda oldukça zengin. Birçok olanağı barındıran bu oteller, düğün organizasyonun için kişiye özel konseptler de sunabiliyor.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Konaklama hizmeti, organizasyon danışmanlığı, DJ ve orkestra temini gibi özel ayrıcalıklar Beykoz’da seni bekliyor. A’jia Hotel, Riva’s Club Sırapınar, Park Inn By Radisson Asia Kavacık ve daha birçok popüler düğün otelini içeriğimizin devamında bulabilirsin.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak, açık hava düğünleri için tam 300 kişilik kapasite sunuyor. Eğer daha kalabalık bir düğün planlıyorsan da 750 kişi kapasiteli kapalı davet alanını senin için düzenleyebiliyor. Oturma düzeni banket ya da kokteyl düzene göre ayarlanıyor.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Limak Eurasia Luxury Hotel'de düğün fiyatları ise hem yemekli hem kokteyl düğünler için aynı aralıklarda seyrediyor. Hafta içi 150 TL olarak belirlenen fiyatlar hafta sonu 200 TL’den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

A’jia Hotel

Denize sıfır, ayrıcalıklı ve lüks bir düğün mü hayal ediyorsun? A’jia, yıllardır çiftlerin en özel günlerinde onlara özel hizmetler sunuyor. Neredeyse sabaha kadar sürecek olan sınırsız eğlence ile hiç unutmayacağın bir gece yaşayabilirsin.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

A’jia Hotel butik bir konaklama kapasitesine de sahip. Tüm bu ayrıcalıklar için belirlenmiş olan fiyatlar ise kişi başı 300 TL’den başlıyor. Tercihlere göre ve düğün tarihine göre 400 TL’ye çıkabiliyor.

Village Park Resort Otel

Beykoz’un en nezih mevkiinde hizmet veren otel; kır bahçesi, havuz başı davet alanı ve nikah için ayrı bir alan sunuyor. Neredeyse 1000 kişilik bir kapasite sunulan otelde birçok organizasyon düzenlenebiliyor.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Village Park Resort Otel fiyatları kokteyl davetler için hafta içi 100 TL’den başlıyor. Yemekli düğünler için belirlenen fiyat aralığı ise kişi başı 150 TL’den başlayıp 200 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Park Inn By Radisson Asia Kavacık

Kırmızı ve beyaz et menülerinin yanı sıra özel menü seçeneklerine alkollü ve alkolsüz içeceklerin eşlik edeceği harika bir ziyafet seni ve konuklarını bekliyor. Düğününde sunacağın menüye önceden tadım yaparak karar verebilirsin.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Park Inn By Radisson Asia Kavacık fiyatları kokteylli düğünlerde hafta içi 80, hafta sonu ise 100 TL olarak belirlenmiş. Yemekli düğün organizasyonları için belirlenmiş fiyatlar ise hafta içi 100 TL’den hafta sonu ise 150 TL’den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

Riva’s Club Sırapınar

Düğün oteli bünyesinde birden çok davet alanı bulunuyor. Bu davet alanlarından dilediğini önceden gidip görebilir, organizasyon danışmanları ile yapacağın toplantıda düğününde neler beklediğini belirleyebilirsin.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Araştırmamızın son durağı olan Riva’s Club Sırapınar yetkilileri tarafından belirlenmiş olan fiyatlar ise hafta içi 100 TL ile 150 TL aralığında yer alıyor. Düğün otelinin hafta sonu fiyatları ise 200 TL’den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

İstanbul'da daha fazla düğün oteli incelemek ister misin? 

İstanbul Gelin Arabası Firmaları

Düğün gününde damadın yakasına takılacak çiçekten düğün yerine, oturma planından gelin saçına kadar birçok özel ve önemli detay var. Gelin arabası da bu önemli detaylardan biri. İster klasik ister lüks hayalindeki gelin arabasını bulmak ister misin?

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Senin için İstanbul’da hizmet veren tüm gelin arabası firmalarını araştırdık. Bu firmalar oldukça geniş bir filoya sahip olmasının yanı sıra özel hizmetler de sunuyor. İstanbul'da gelin arabası kiralama fiyatları ise ortalama 300 TL’den başlıyor.

Mirada Grup Rent A Car

Mirada Grup’ta ister şoförlü istersen de şoförsüz araç kiralayabilirsin. Senin belirlediğin güzergah doğrultusunda evinden alınıp istediğin yere bırakılması ve aracın süslenmesi gibi hizmetler de burada mevcut.

Beykoz Düğün Otelleri ve Fiyatları

Mirada Grup Rent A Car fiyatları ise paketler ile belirleniyor. Başlangıç paketi fiyatı 400 TL olarak belirlenirken her şey dahil paketin fiyatı 600 TL civarında seyrediyor. Firma ile anlaşma sağlamak için en az bir ay önceden iletişime geçmeni tavsiye ederiz.

Hemen Fiyat Al

İstanbul’da hizmet veren tüm gelin arabası firmalarını buradan inceleyebilirsin. 

Beykoz düğün otelleri kapsamında yapmış olduğumuz araştırma sonucu sana rehber niteliğinde bir içerik sunduk. Gelin arabası firmaları hakkında bilgilere de araştırmamızda yer verdik.

Yazımızı burada sonlandırırken sana danışmanlık servisimizle iletişime geçerek tüm kampanyalardan haberdar olabileceğini tekrar hatırlatalım. Ayrıca danışmanlık servisimizi arayarak aklına takılan tüm sorulara cevap bulabilirsin.

ARA

Beykoz Otelde Düğün

Beykoz düğün otelleri, tüm ayrıcalıkları ve kampanyalı fiyatları içeriğimizin devamında yer alıyor.