17 Ay Süren Evlilik Teklifi

Herkesin hayallerini bir gün evlenmek süslemektedir. Kadınlar hayallerini evlilikten yana kurarken, bunun yanında ayrıca evlilik teklifleri için de heyecanlı bir bekleyiş içindedirler. Lavy, Tiffany’nin bu hayallerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

Her insanın hayatının bir bölümünde mutlaka evlenip, mutlu bir yuva kurmanın hayalini kurmuştur. Evliliği bir yolculuk olarak görecek olursak, bu yolculuğun başlangıç noktasının da mükemmel bir evlilik teklifi yolundan geçtiğini söyleyebiliriz. Evlilik teklifleri genelde kadınlar için en az düğün kadar önemli olan anlar arasında yer almaktadır. Her kadın evliliğe atacakları bu yolun ilk adımı olan evlilik teklifinin kusursuz olmasını ister. Evlilik teklifleri nasıl olursa olsun uzun yıllar boyunca nesilden nesle anlatılacaktır. Kadınlar bu güzel günlerini anlatırken dinleyen kişilerin gözlerinde bir pırıltı oluşturacak bir evlilik teklifi beklemektedirler. Ayrıca genç kızların düşü olarak adlandırabileceğimiz evlilik teklifi, romantik erkekler için de oldukça önemli bir andır. Çünkü evlenenler sadece genç kızlarımız değildir. Romantik erkekler evlilik planlarını detaylı bir şekilde yapmaktadırlar. Kadınlar evlilik teklifi anını nasıl bir heyecanla bekliyorsa, erkekler de alacakları cevabın anını aynı heyecan içinde beklemektedirler. Kimi erkekler ise diğer erkekleri sönük bırakacak cinsten teklifler etmektedirler.  Lavy’nin yaptığı evlilik teklifi de tam olarak bu kategoriye giriyor. Şimdiye kadar eşinizden dostlarınızdan duyduğunuz hikayeleri unutturacak cinsten, hazırlık aşaması tam 17 ay süren bir evlilik teklifi örneğiyle karşı karşıyayız. Bu masal gibi hikayenin kahramanları ise sevgilisiyle tanıştığı andan itibaren ona romantik bir evlilik teklifinde bulunmanın hayallerini kuran Lavy ve onunla 4 yıldır şehirler arası bir şekilde aşkını paylaşan sevgili Tiffany. Lavy, Tiffany’ye 17 ay suren evlilik teklifi yapıyor.

İŞTE O BÜYÜLEYİCİ TEKLİFİN AŞAMALARI

Lavy, artık ömrünü kiminle geçirmek istediğine tam olarak karar verince tam tamına 17 ay sürecek olan bir evlilik teklifi planı için kollarını sıvıyor. Çok sevdiği sevgilisinin en güzel evlilik teklifine layık olduğunu düşünüyor ve bunun için elinden gelen her şeyi yapma kararı alıyor. Caifornia’ya Lavy’nin yanına damat adayının babasının askeri törenine katılma amacıyla geldiğini sanan Tiffany, kendisini bekleyen o büyük sürprizden habersiz bir şekilde gününe başlıyor.

Düşünceli Lavy, evlilik teklifi planının bir parçası olarak kızın bütün ailesini ve arkadaşlarını da gizlice California’ya getirtiyor. Gün, Tiffany’nın kapıyı açınca kız kardeşini ve en yakın arkadaşını karşısında bulmasıyla başlıyor. Ellerinde bir notla eve giren arkadaşlarını gören Tiffany çok mutlu oluyor ve bu mutluluk gözlerinden okunuyor. Fakat tabii ki Lavy bununla yetinmiyor. Eve bir limuzin yolluyor. Limuzinin içinde ise Tiffany’nin diğer arkadaşları bulunuyor. Evden çıktığında kapısının önünde limuzini gören kadın elbette ki çok şaşırıyor. İçinden inen arkadaşlarını gördüğünde ise mutluluk gözyaşlarına boğuluyor. Devamında limuzine binen Tiffany, gün boyunca gittiği her yerde bir arkadaşıyla karşılaşmaya da devam ediyor. Her karşılaştığı arkadaşıyla birlikte mutluluğu daha da katlanıyor ve bir o kadar da şaşkınlık içine giriyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Tiffany ne olduğunu bilmez bir halde gününe devam ediyor. Hikayemizin prensinin düşünceli olduğunu da söylemiştik değil mi? Çünkü prensimiz, Tiffany’nin evlilik teklifi sonrasında yüzük takacağı parmaklarının bakımlı olmasını istediğinden, kız arkadaşlarıyla beraber gidebileceği bir kuaför randevusu bile ayarlamış durumda! Başına gelenlere anlam veremeyen Tiffany, büyük sürprize adım adım yaklaşıyor. Tabii ki kuaförde de arkadaşlarıyla karşılaşması da ihmal edilmiyor. Hiçbir kadın habersiz bir evlilik teklifine bakımsız gitmek istemeyeceğinden Lavy, sevgilisi için önemli olan bu detayı da unutmuyor.

Kuaförden çıkan kadınlar için en sevilen restoranlardan birinde özel bir yemek ayarlanmış oluyor. Güne restoranda dinlendirici bir yemek yenerek devam ediliyor. Karınlar doyurulduktan sonra bir evlilik teklifi için en az kuaför kadar önemli bir noktaya geliniyor: Kıyafet seçimi. Lavy, sevgilisinin bu özel günde özel kıyafetlerle gelmesini ve kendini mutlu hissetmesini istediğinden ona ve arkadaşlarına bir alışveriş turu ayarlıyor. Kadınlar eğlenerek alışverişlerini yapmaya başlıyorlar ve böylece evlilik teklifi de adım adım yaklaşıyor.

Gün boyunca Tİffany’nin yüzü daima gülüyor. En güzel günlerinden birini yaşıyor ve şimdiye kadar olanların henüz başlangıç olduğundan da haberi yok. Günün devamında çok daha büyük güzellikler onu bekliyor. Tiffany arkadaşlarıyla eğlenirken Lavy de boş durmuyor ve o da erkekleri toplayarak yemeğe gidiyor. Yemek boyunca evlilik teklifi detayları konuşuluyor ve onlar da eğlenceli bir yemek geçiriyor. Devamında Lavy, günün kendisi içinde mükemmel şekilde geçmesini sağlıyor. En yakın arkadaşlarıyla eğlenmeyi sürdürüyor.

Daha sonra Tiffany için hazırlık aşamaları başlıyor. Gezme kısmı bittikten sonra Tiffany hazırlığa başlıyor. Aldığı elbiseyi giyerek güzel bir makyaj yapıyor. Daha sonra tekrar limuzine binerek arkadaşları ile içip eğleniyorlar. Evlilik teklifinin edileceği alana gelindiğinde Tiffany’nin gözleri artık bağlanıyor.

BÜYÜK AN GELDİ: TEKLİF ZAMANI

Ve sonunda büyük an geliyor. Gözleri kapalı bir şekilde limuzinden inen Tiffany’nin koluna bir adam giriyor. Tiffany gözleri kapalı olduğundan bu adamın kim olduğunu bilmiyor fakat tahmin etmesi de çok zor olmamış olsa gerek. Evet! Doğru tahmin ettiniz, bu kişi Tiffany’nin babası oluyor. Tiffany babası olduğunu anlayınca ağlamaya başlıyor. Sahaya doğru gidiyorlar. Baba kız kol kola, genç çiftin ilk tanıştıkları yer olan stadyuma girerken Lavy de hayallerindeki kadına evlilik teklifi etmek için boş sahada bekleme pozisyonuna geçiyor. Tiffany meraklı bir şekilde sahaya giderken mutluluğu tüm yüzünden okunuyor. Sahaya gittiklerinde baba kızının gözünü açıyor ve Tiffany tekrar mutluluktan ağlamaya başlıyor.

Sevgilisinin yanına gelen Tiffany, Lavy tarafından romantik sözlerle karşılanıyor. Lavy, sevgilisine teşekkürlerini ve hislerini belirten oldukça romantik, herkesin gözlerini dolduracak cinsten bir konuşma ve daha sonra evlilik teklifi yapıyor. İşte mutlu son… Kusursuz bir şekilde işleyen plan, sevgi dolu ifadelerle birbirine bakan iki insan, ağlayan gözler, gülen gözler… Duygular havada dans ederken sonsuzluğa uzanan bir ‘Evet’ çıkıyor Tiffany’nin dudaklarından… Sarılıp, öpüşmelerden sonra Lavy, “Evet dedi.” diye bağırarak tüm sevdiklerini yanlarına, sahaya çağırıyor. İki aile ve arkadaşlar mutluluklarını sarılarak sıcak bir şekilde gösteriyorlar. Çift böylece evlilik için çıktıkları yolun ilk adımını tüm sevenleri ve sevdikleri ile birlikte olabilecekleri en mutlu şekilde atmış oluyorlar.

Bu tarz evlilik teklifleri herkesin hayalini süsleyen tekliflerdir. Birçok kadının daha hikayeyi okurken Tiffany ile birlikte gözlerinin dolduğuna eminiz. Kimisi bu teklifleri yaşarken kimisi ise gözleri dolu dolu yazıyı okumaktadır. Bu gibi evlilik teklifleri kadınların hayallerini arttırıp aynı zamanda erkeklerin işini de zorlaştırmaktadır. Evlilik teklifi bekleyen her türlü kadının en güzel ve en hayal ettikleri biçimde tekliflerini almalarını temenni ediyoruz. Bütün bunların yanında bu yazıyı okumadan önce kendi evlilik tekliflerini almış olanlar evlilik tekliflerini nasıl aldıklarını ve henüz evlilik teklifi almamış fakat hayallerinde canlandırdıkları bir evlilik teklifi olanlar da o teklifi yazarlarsa teklif etmek isteyen çiftlere yardımcı olacaklardır. Lütfen okuyuculara yeni teklif fikirleri vermek için yorum bırakmayı unutmayın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!