2014 Damatlık Fiyatları Hakkında Fikir Edinin

Yaz yaklaşırken en az gelin adayları kadar damat adayları da yoğun bir döneme girmeye başladı. Hayatlarının en özel günlerinde gelinler kadar şık ve asil görünmek onların da hakkı! Damatlık ise şıklığın en büyük parçası onlar için. Peki 2014 yılı damatlık fiyatları ne durumda ve ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyor merak ediyor musunuz? Ünlü markaların 2014 damatlık fiyatları sizin için araştırıldı.Düğün arifesinde işinize yarayacak fiyatlar için yazımıza göz atmayı unutmayın.

cnq3j7gt2txo5gwb0jxor0tmmo9ww716-o

Sarar – 2014 Damatlık Fiyatları

Yıllarca birçok damadı düğün gününe en şık halleriyle hazırlayan ünlü damatlık firmasının 2014 fiyatları 1500 ile 2500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Damatlık fiyatlarındaki değişiklikleri ise en çok kullanılan kumaşın kalitesi oluşturuyor. Beyazdan griye kadar birçok damadın zevkine hitap eden firmanın geniş bir damatlık yelpazesi mevcut.

 

1

Beymen – 2014 Damatlık Fiyatları

Damatlık konusunda oldukça tecrübeli isimlerden olan ünlü markanın şık çizgilere sahip pek çok damatlığının fiyatı 1400 TL’nin üzerinde. 2014 damatlık fiyatlarına yelek, kol düğmesi ve papyon ya da kravat gibi aksesuarlar dahil değil. Zevkinize göre seçilen aksesuarlarla birlikte hoş bir damatlık 1800 TL’nin üzerine çıkıyor.

 

beymen

Vakko – 2014 Damatlık Fiyatları

Damatlıkta aradığınız ilk şey kalite ise, Vakko  bu konudaki en uzman isimlerden. Her yıl bir önceki yıla göre daha asil damatlık modelleri tasarlayan firmanın kullandığı kumaşlardan taşıdığı çizgilere kadar her detay muhteşem bir duruş sergiliyor. Damat adaylarının sıklıkla tercih ettiği ünlü damatlık firmasının 2014 fiyatları, 1500 TL’den başlayarak modele göre değişiklik gösteriyor. Her damadın kendine göre bir model mutlaka bulacağı Vakko koleksiyonunda en büyük ilgi ipek gömleklere gösteriliyor.

 

Armani – 2014 Damatlık Fiyatları

Kadınlar kadar erkeklerin de beğenisini kazanan Armani’nin öyle nefis damatlık modelleri var ki erkeklerin bu kadar ilgi göstermesine şaşmamak gerek. Her yıl gösterişli bir koleksiyonla büyüleyen ünlü markanın damatlık modellerinin 2014 fiyatları 2500 TL’nin üstünde seyrediyor. Her mevsimi yepyeni modellerle karşılayan Armani’nin ilkbahar-yaz damatlarının olduğu kadar sonbahar-kış damatları için de oldukça gösterişli modelleri var.

 

beyaz_damatlik

Roberto Cavalli – 2014 Damatlık Fiyatları

Kendini dünyanın dört köşesinde takım elbise ve damatlık modelleriyle kanıtlayan ünlü markanın da birçok erkek  takipçisi olduğunu biliyoruz. Kalite ve şıklığı ön planda tutan markanın 2014 damatlık fiyatları 3000 TL’nin üstünde. Ödediğiniz bedeli fazlasıyla hak eden  Roberto Cavalli’nin 2014 kataloglarını geç olmadan karıştırırsanız bize hak vereceksiniz.

 

armani

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!