2014 Düğün Trendleri

Kadınların elinin değdiği her yer değişiyor, her şey güzelleşiyor. Tüm detaylarında kadınların el izinin bulunduğu düğünlerde de öyle. 2014 yılı düğün trendleri neler ve 2014 düğünlerinde sıklıkla hangi detaylarla karşılaşacağız şimdiden bilmek gerekiyor. Eğer 2014 düğün trendleri sizin de ilginizi çekiyorsa bu yazıda sizin için çok şey var. Sizi 2014’te neler bekliyor? Yeni düğün konseptleri ve dekorasyonda kullanılan küçük dekorlarla farkınızı nasıl ortaya koyarsınız? Bu sorular sizin de kafanızda dönüp duruyorsa bekletmeden hemen başlayalım. İşte düğününüzü modern bir masal dünyasına dönüştürecek  2014 düğün trendleri…

Dekorasyonun Baş Tacı Çiçeklerin Yerini Meyveler Mi Alıyor?

2014 düğün trendleri dekorla ilgili bazı değişiklikleri beraberinde getiriyor. Bunlardan en önemlisi ise dekorasyonun parçası olan çiçekler… 2014 düğünlerinde çiçeklerin pabucu meyveler tarafından dama atılıyor. Kavanozların, vazoların ve tabakların içi meyvelerle dolduruluyor. Seçtiğiniz renklere uygun meyveler düğününüzün en çok dikkat çeken detayı olmaya hazır. 2014 düğün trendleri arasında belki de en çok buna sevineceksiniz. Düğün dekorunuz hem görüntüsüyle hem büyüleyen meyve kokularıyla yıllarca konuklarınızın aklından çıkmayacak, bizden söylemesi.

Fotoğraflar Baştan Sona Yenileniyor!

2013 yılı doğayla iç içe manzaralarda çekilen düğün fotoğraflarının yılı oldu. 2014 düğün trendleri bu alışkanlığı kıracağa benziyor. Önümüzdeki düğünlerin fotoğrafları küçük parçalardan bütüne ulaşacak gibi görünüyor. Düğünüze ait küçük detaylar yapbozun parçaları gibi bir araya gelerek hoş anılara dönüşecek. 2014 gelmeden düğün trendleri en iddialı halleriyle çiftlerin kafasını karıştırmaya başladı. Birlikte çekilen fotoğrafların yerini kolay kolay kaptırmayacağını biliyoruz ama bu trend de 2014 düğünleri için kendini şimdiden göstermeye başladı.

Panayıra Dönen Düğünler!

2014 düğün trendleri düğün konseptlerine de yenilikler getiriyor. Sade düğün törenleri bu yıl rafa kalkıyor onların yerine cıvıl cıvıl düğünler geliyor. 2014 düğün trendleri arasında aklınızı başınızdan alacak düğün konseptleri arasında panayırlar var. Renkli ve canlı müzik şovları, samimi mekanlar, pamuk şeker arabaları ve inanmayacaksınız ama sihirbaz gösterileri… Bu yıl bambaşka düğünler göreceğiz. Çiftlerin, ‘en eğlenceli düğün kimin?’ yarışması başlayacak gibi görünüyor.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!