2014 Gelin Ayakkabısı Modası

2014 yılına yeni yeni ısınmaya başlamışken modasal mevzular şimdiden 2014 yılını geride bıraktı bile. Oysa sizin 2014 yılı heyecanınız diğer yıllara göre oldukça farklı! Sevgilinizden gelen evlenme teklifi ile ayaklarınız yere basmadan yürümeye çalışırken, midenizde sürekli bir kelebek uçma hissi. Evlilik için artık gün saymaya başladıniz bile. Mekandan gelinliğinize her şeyi hazır. Şimdi ise, detay gibi görünen şeylere geldi sıra. Aksesuarlar, takılar, gelin buketi ve gelin ayakkabısı. Biz şu anda size ayakkabı konusunda yardımcı olmak için varız. 2014 gelin ayakkabısı modasını sizler için araştırarak hangi tarzda ayakkabılar bu yıl revaçtaymış onları analiz ettik ve sizlere harika seökiler sunduk. Gelinliğiniz hangi tarzda olursa olsun, yazımızda gelinliğinize uyacak bir çift ayakkabıyı bulma şansınız oldukça fazla. Daha fazla sizi heyecanlandırmadan, yazımıza buyur edelim.

Renkli Modeller — 2014 Gelin Ayakkabısı Modası

Renkli ayakkabıların bu yıl ne kadar moda olduğunu söylemeye bile gerek yok aslında. Hangi gelinlik dergilerine bakarsak bakalım gözümüze gelin buketleri dışında artık ayakkabılar da takılıyor. Rengarenk ayakkabılar artık gelinliklerin altına çok yakışıyor! 2014 gelin ayakkabısı modasında renkli ayakkabılar kesinlikle başı çekiyor. Siz de renkli ayakkabı kullanmaktan yanaysanız eğer saç aksesuarınızda ya da gelin buketinizde renk  kullanacaksanız ona göre ayakkabı seçmenizde fayda var. Böylelikle bütünlüğü korumuş olur ve harika bir uyumu da yakalamış olursunuz.

Dantelli Modeller — 2014 Gelin Ayakkabısı Modası

Her yıl olduğu gibi 2014 gelin ayakkabısı modasında da dantelli modeller var. Artık klasikleşen dantelli gelin ayakkabısı modası, ayakkabılarda form değiştirerek karşımıza çıkıyor. Buna rağmen eskiden beri alışık olduğumuz klasik modellerinde hala var olduklarını biliyoruz. Bizi şaşırtan biraz da vintage kokan havası ile bootie danteller oluyor. Oldukça sempatik modellerin yanında feminen modeller de göze çarpıyor.

Babet ve Spor Modeller — 2014 Gelin Ayakkabısı Modası

2014 gelin ayakkabısı modasında rahat ve konformlu modeller de yok değil. Babet ve spor modellerden gelin ayakkabısı da olur mu hiç demeyin. Sizler için seçtiğimiz modellere göz atarsanız, sizin de içinize sinen modeller olacak. Özellikle gelinliğiniz sade düz elbise formunda ise düz ayakkabılar altında oldukça hoş duracaktır. Mini etekli gelinliklere ise yine babet ya da spor modeller çok yakışır. Hem bütün gün topukluların üstünde kalmazsınız hem de düğününüzü doyasıya dans ederek yaşarsınız.

Feminen Modeller — 2014 Gelin Ayakkabısı Modası

Feminen modeller deyince akla hemen stiletto, taşlı modeller ve tüllerle form bulmuş çiçek motifleri gelir. 2014 gelin ayakkabısı modasında da feminen modeller revaçta. Belki çok fazla konforu beraberinde getirmiyor ama sizi de prensesler gibi hissettiriyor. Stiletto’ların zarif formları taşlarla, çiçek motifleriyle ya da elegan sivri uçlu ayakkabılar ile buluşarak ortaya hayranlık uyandıracak modeller çıkartıyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!