2014 Gelin Çiçeği Modası

Her yıl değişen trendler, gelinlerin dünyasına da yansıyor  ve bizleri yeni gelin buketleri arayışına sokuyor. 2014 gelin çiçeği modası, bir önceki yıllara hiç benzemiyor. Aslında kullanılan çiçekler aynı olsa da malzemeler ve formlar değişiyor.

2014 gelin çiçeği modasında formlar değişkenlik gösteriyor dedik. Bu yıl revaçta olan formlar; sade, top ve sarkık. Eskinin yapay, taşlarla süslenmiş, gösterişli çiçekleri raflara kaldırılıyor. Mevsim çiçeklerinden yapılmış, tek renk ya da rengarenk buketler ise göze çarpıyor. Hem gelinliğinize hem de düğün konseptinize uygun bukete karar vermek de sizlere düşüyor.

2014 gelin çiçeği modasını sizler için yazmak istedik ki siz de moda olandan geri kalmayın ve yılın yeni modellerine şöyle bir göz atın.

2014 Gelin Çiçeği Modası/ Sade Modeller

Sadelikten yana olanlar, 2014 gelin çiçeği modasının gösterişsiz ama doğal modellerine bayılacak. Buketinde sade modelleri tercih edecek olan gelinlere önerimiz; çiçek haricinde kullanılan malzemeleri de saten ve tülden seçmeleri buketlerini ön plana çıkarmalarına neden olacaktır. Çiçek olarak beyaz gülleri ve orkideleri tecih edebilirsiniz. Tek renk, sadece beyaz güllerin yer aldığı, beyaz saten kurdele ile bağlanmış olan bir buket sade olmaktan yana olanlar için mükemmel bir tercih olacaktır.

2014 Gelin Çiçeği Modası/ Top Modeller

Renkli ve sevimli görüntüsü ile derli toplu bir model olan bu modelleri tercih edenler şimdiden artış göstermekte.  Top şeklinde olacak bir bukette, renkli çiçeklerin olması sabit duran buketinize hareket kazandıracaktır. Üstelik bu modele yakışan en güzel buket süslemeleri de ipekten ya da şifondan yapılan fiyonklar. Çiçekleriniz mevsimine göre değişebilir evet ama buketinizde kullanacağınız malzemeleriniz değişmesin. Çünkü hem modadan geri kalmazsınız, hem de top buketlere yakışacak olan en güzel malzemeyi kullanmamak istemezsiniz.

2014 Gelin Çiçeği Modası/ Sarkık Modeller

2014 gelin çiçeği modasında, biraz nostalji kokan bir model aslında, sarkık modeller. Ama öncesinde yapay çiçeklerin kullanıldığı, incilerle süslenmiş bir gelin çiçeği yerine artık daha canlı renklerin hakim olduğu, mis kokulu mevsim çiçekleri ile bezenmiş, ipek dokulu kumaşların hakimiyeti altındaki sarkık modeller göze çarpıyor. Sarkık modeller, adından da anlaşılacağı üzere; çiçeğin aşağı doğru, adeta bir şelale gibi kendini bıraktığı modelleri kapsamakta. Sizler için seçtiğimiz sarkık modeller, umarız sizlere fikir verebilir.

2014-gelin-cicegi-modasi-1

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!