2014 Sarar Damatlık Fiyatları

Uzun senelerdir bir numaralı erkek giyim markası olduğunu kanıtlayan Sarar 2014’de damatları en zarif ve en şık halleriyle düğüne hazırlıyor.

Biliyorsunuz düğünlerde gelinler tüm güzellikleri ve görkemleriyle herkesi hayran bırakır. Bu mutlu günün, doyumsuz heyecanın ortaklarından biri olan damat da haklı olarak en şık haliyle hatırlanmak isteyecektir. Damatlık konusunda telaşlı bir arayış içinde olan damat adaylarına yardımcı olmak düşüncesiyle bu yazımızda 2014 Sarar Damatlık Fiyatları ve Modellerine yer vereceğiz.

sarar-damatlik-modelleri-17

Hayatlarının en güzel gününde beyler de artık göz doldurmak istiyor ve bu zor tercihlerinde 2014 Sarar modası onların en büyük desteği. Hayallerindeki kadınları bir kez daha büyülemek isteyen damat adayları çok şanslı. Sarar damatlık modelleri sahip olduğu geniş yelpazeyle her damadın beğenisini karşılıyor. Smokin modellerinin öne çıktığı koleksiyonda çok farklı ve çok özel modeller bulunuyor. Görünüm dışında rahatlığınıza da önem veren Sarar her bedene uygun takımlar sunmaktadır. Bir başka olumlu yanı ise tarzınızın yanında bütçenize de uygun olması.

Beyaz Size Çok Yakışacak!

2014 damatlık koleksiyonlarında öne çıkan renk beyaz. Sarar ne aradığınızı çok iyi biliyor. Damat adayları giyecekleri beyaz smokinlerle en az eşleri kadar göz kamaştırıcı olacaklar. Özel gecenizde sizin de tercihinizin neden beyaz olmasın? Zarif ve şık beyaz damatlıkların fiyatları inanılmaz ölçüde makul. Düğün hediyesi olarak büyük indirimler getiren Sarar’ın beyaz smokinleri 800 TL’den başlıyor.

Sarar-Damatlik-Modeli

Klasik ama Oldukça Özel

Sarar 2014 koleksiyonun gözdesi gene klasik damatlık modeli. Klasik çizgilere sahip siyah smokinler karizmanıza karizma katacak ve gecenin yıldızı olacaksınız. Bunun için kesenizi fazla zorlamanız gerekmeyecek. Sarar’ın siyah damatlık modelleri piyasanın çok altında fiyatlarla ve indirimlerle sizleri bekliyor. İnternet mağazasında fiyatlar 900 TL’den başlamaktadır.

Birçok Alternatif Elinizin Altında

Dünyayı giydiren marka Sarar damat adaylarına çok sayıda alternatif de sunuyor. Biraz kafanızın karışmasından zarar gelmez. Olasılıkların çokluğu şıklığınızı kat be kat arttıracak. Smokinler dışında takım elbise modelleri de yapacağınız kombinasyonlarla pekala alternatif olabilir. Gri, lacivert, siyah ve kahve tonlarındaki takımlar 500 TL ile 700 TL arasında değişmektedir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!