2014 Yaz Gelinleri için Gelinlik Modelleri

2014 yılına gireli çok olmadı ama gelinlik markaları şimdiden yaz gelinleri için gelinlik modelleri konusunda kollarını sıvadı. Birbirinden şık ve gösterişli modelleri yaz gelinlerine 2014 için hazırlayan modacılar, bu sezon gelinlik çizgisinin biraz dışına çıkmış gibi görünüyor. 2014 yaz gelinleri için gelinlik modelleri arasına siyah-beyaz renkli olanlar damgasını vuracak gibi. Siz de bu yazın gelini olacaksanız ve hala gelinlik modelleri arasında bir seçim yapamadıysanız sizin için hazırladığımız listeye bir göz atın. İşte 2014 yaz gelinleri için seçtiğimiz gelinlikler ve bu yılı öncekilerden farklı kılacak modeller…

kapak

2014 Yaz Gelinleri için Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlik modelleri 2014 yaz gelinlerinin aklını başından alacak gibi görünüyor. Klasik modeller arasına giren balık gelinlikler bu yıl farklı bir stil taşıyor. En önemli farklılığı ise yine straplez balık gelinlik modellerini görecek olsak da 2014 yaz gelinleri derin sırt dekolteleri bekliyor. Bu da demek oluyor ki gelinliğin içinde muhteşem görünmek istiyorsanız en kısa sürede düğün diyetine başlamanız gerekiyor.

2014 Yaz Gelinleri için Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modellerine neredeyse tüm gelin adayları bayılıyor. 2014 yaz gelinlerinin de yine prenses gelinlik modellerine büyük ilgi göstereceğinin farkında olan gelinlik firmaları, 2014 koleksiyonlarında büyük bir yer ayırmış. Yalnız küçük bir farkla, bu yaz prenses gelinlik modellerinde şık taşlar ve inci işlemelerini sıklıkla göreceğiz. Eteklerde ise büyük bir değişiklik yok ama pırıltılı tüller daha çok tercih edilmiş gibi görünüyor.

2014 Yaz Gelinleri için Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlikler de en az prenses gelinlikler kadar rağbet görüyor. 2014 yaz gelinlerinde dantelli gelinlik modellerini de sıklıkla göreceğiz. 2013 yılında eteklerin alt kısımlarında kullanılan dantel, giderek gelinliğin üst kısımlarına çıkıyor. Asaletten vazgeçemeyen gelinler için dantelli gelinlikler bu yaz da kurtarıcı olacak gibi.

2014 Yaz Gelinleri İçin Bonus: Siyah-Beyaz Gelinlik Modelleri

 Çizginin dışına çıkmak için fırsat kollayan gelinler bu yıl çok şanslı. Çünkü siyah-beyaz gelinlikler de bu yaz için gelinlik koleksiyonlarındaki yerini aldı. Bu kez kumaşlara ve renklere dikkat çekildiğinden siya-beyaz gelinlikler taşlardan ve işlemelerden uzak. Siz de gelinliğinizle fark yaratmak istiyorsanız siyah-beyaz gelinlikler iyi bir seçim olabilir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!