2014 Yılı Düğün Trendleri

trend-kapak

Her sezon bambaşka renkler ve konseptlerle karşılaştığımız evlilik dünyası, her geçen gün taptaze sürprizlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kış düğünleriyle yeni tanıştığımız bugünlerde 2014 yılının düğün trendleri çoktan belirlendi mesela. Hatta gelecek yılın trendlerinden ilham alan çiftler çoktan düğünlerinde fark yaratmaya başladılar bile. Biz de bir yandan yepyeni bir yıl için geri sayıma başlarken diğer yandan 2014’de evlenecek çiftler için sıkı bir araştırma yapalım dedik. İşte yaptığımız araştırmanın detayları ve 2014 yılı düğün trendleri…

trend-1

 

2014 Düğünleri Sinema Dünyasından Etkileniyor

Son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız film temalı düğünleri 2014 yılı düğünlerinde de sıklıkla göreceğiz. Dönem filmlerinden sinemanın kült filmlerine kadar pek çok örnekten ilham alan taze çiftler düğün konseptlerinde sevdikleri karakterlerin rollerini çalacak. Baştan aşağıya seçilen filmin iddialı sahneleri düğün törenlerine taşınırken yaratıcılıkta sınır tanımayan sinema konseptli düğünler konuklarını fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor.

trend-2

2014 Yılı Gelinliklere Bambaşka Bir İddia Getiriyor

Geçtiğimiz yıllarda gelinlerin gözdesi olan prenses gelinlikler 2014 yılında rafa kalkıyor. Asimetrik etekler ve dantelli dekolte oyunları ise 2014 yılının gelinlik trendleri arasında. Özellikle vücuda oturan satenler üzerinde uygulanan dantelli ve dekolteli gelinlikler 2014 gelinlerinin en çok tercih ettiği modeller arasında olacak.

trend-3

Düğün Menülerinde 2014 Bereketi

2014 yılının düğünlerde yaptığı en büyük değişiklik menülerde olacak gibi. Düğün menülerinin olmazsa olmazı sıcak ve tatlı servisleri tabii ki hiç bir yere gitmiyor. Ancak artık standart düğün menüleri heyecanlı çiftlere yetmeyecek ve şeker büfelerinden içecek stantlarına kadar pek çok ikramlık misafirleri bekliyor olacak. Özellikle damak tadı iddialı olan çiftlerdenseniz bu yenilik tam size göre diyebiliriz.

trend-4

Damatlar 2014 Yılında Çok Şanslı

Smokinin ağırlığını taşımak istemeyen damat adayları 2014 yılında fazlasıyla rahatlayacak. Gösterişli düğünlerinin başrolü mecburen smokinler olurken otel balo salonlarından kır düğünlerine kadar pek çok düğünde daha rahat takım elbiseler ve kravat dahi kullanılmayan pantolon-ceket kombinlerine rastlayacağız.

trend-5

Gelin Makyajı ve Saç Modellerinde Çabasız Şıklık

2014 yılı gelinliklere iddialı bir hava getirse de gelin adaylarının saç modelleri ve makyajlarında doğallık ön planda olacak. Örneğin ihtişamlı topuzların yerini zarif at kuyrukları alacak. Yaz düğünlerinde ise özgür bırakılmış saçlarla kullanılan çiçekli saç aksesuarlarına rastlayacağız. Gelin makyajında ise bambaşka bir trend bizi bekliyor ve ışıltılı gelin makyajı modellerinin yerini nude tonlar kullanılarak yapılmış doğal ve masum makyajlar alıyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!