2014 Yılı Gelin Saçı Trendleri

2015-gelinsaci-kapak

Bizim 2013 yılı sonbaharını yeni karşıladığımız günlerde, 2014 gelin trendleri nisan ayından bu yana çoktan belirlendi aslında. Biz de geçtiğimiz nisanda New York Bridal Fashion Week ile başlayan 2014 gelin trendlerini uzun zamandır mercek altına aldık ve bu yıl düğünlerde gelin saçlarını nasıl göreceğiz, hangi modelleri rafa kaldıracağız uzun uzun inceledik. İşte 2014 yılında gelin olacakları trendlerin gerisinde bırakmayacak birbirinden şık gelin saçı modelleri ve yılın en gözde saç trendleri…

2015-gelinsaci

2014 Yılında Gelin Saçları Her Zamankinden Daha Doğal

Geçtiğimiz yıllarda sıklıkla rastladığımız gösterişli topuzlar, bir süreliğine gelinleri terk ediyor diyebiliriz. Çünkü 2014 gelin saçı modellerinde en çok doğal saçları ve geniş bukleleri göreceğiz. Özellikle 2014 yılı bahar aylarında, gelinlerin en sık tercih edeceği modeller arasına özgür bırakılmış dalgalı saçları girecek gibi görünüyor. Eğer siz de en doğal halinizle kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız 2014 sizin yılınız olacak! Saçlarınızı en rahat haliyle olabildiğince rahat bırakın ve yılın en güzel gelinleri arasındaki yerinizi alın.

2015-gelinsaci-2

Rahat Topuzlarla Çabasız Şıklık

2014 yılı gelinlere doğallığı ve masumiyeti getiriyor! Gelinliklerden makyaja, gelin aksesuarlarından ayakkabılara kadar her detayda doğal rüzgarlar estiren 2014 yılı, gelin topuzlarına da sade bir şıklık getiriyor. Geçtiğimiz yılın gelinlerinde görmeye alışkın olduğumuz sıkı toplanmış geniş topuzlar yerine bu yıl gelin saçı trendlerinde, altta toplanan bombeli modeller revaçta olacak. Özellikle romantik gelinleri mutlu edecek şık topuzların dantelli duvaklarla nefis görüneceğine eminiz. Eğer gelin saçınız için harika bir topuz düşlüyorsanız hem doğallığınızla hem de ışıltınızla büyüleyecek bu modelleri mutlaka denemelisiniz.

2015-gelinsaci-3

Yenilik Arayan Gelinler İçin: At Kuyruğu

Son yıllarda pek çok gelinin kullandığı örgülü gelin saçlarını bu yıl eskisi kadar sık görmeyeceğiz. Örgülü gelin saçlarının yerini ise birbirinden şık formlardaki atkuyrukları alacak! Özellikle yenilik arayan gelin adaylarının bu trende bayılacağına eminiz. Siz de o gelinlerden biriyseniz ve hem zarif hem de modern bir gelin saçıyla damat adayınızın başını döndürmek istiyorsanız hareketli atkuyrukları tam da sizin için biçilmiş kaftan. Üstelik pek çok kuaförün rahatlıkla uygulayabileceği risksiz bir model olması da en güzel tarafı bizce. Özellikle yine yılın gelinlik trendleri arasında olan derin sırt dekolteli bir gelinlik tercih ettiyseniz atkuyruğu bir gelin saçıyla harika bir uyum yakalayacağınızı garanti edebiliriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!