2014 Yılına Damgasını Vuran Ünlü Düğünleri

Hayranı olduğumuz ünlülerin düğün törenlerini de büyük bir merakla bekliyoruz. Davetiyelerinden düğün mekanlarına, gelinliklerden damatlıklara kadar her detaydan kendi düğünlerimiz için ilham alıyoruz. 2014 yılında ise ünlü düğünleri konusunda oldukça bereketli bir yazı geride bırakıyoruz. Hal böyle olunca ünlü isimlerin peşine düştük ve düğün törenlerinden en özel detayları yol göstermesi için listeledik. İşte ilham verecek ünlü düğünlerinden en merak edilen detaylar…

Buse Terim – 2014 Yılına Damgasını Vuran Ünlü Düğünleri

İmparatorun başarılı kızı Buse Terim’in düğün hazırlıklarını Instagram hesabı üzerinden büyük bir heyecanla takip ettik. İki ayrı düğün ve üç ayrı gelinlikle karşımıza çıkan Buse Terim’in tören sırasında giydiği muhteşem gelinlik için genç kızların çoktan araştırmalara başladığını biliyoruz. Bilmeyenler için bir kez daha söyleyelim Buse’nin gösterişli gelinliği Elie Saab imzasını taşıyor. Home Sweet Home konseptiyle yapılan düğündeki en çok beğenilen detay ise düğün mekanında yaratılan ev havasıydı diyebiliriz.

Serdar Ortaç – 2014 Yılına Damgasını Vuran Ünlü Düğünleri

Pop müziğin güçlü isimlerinden Serdar Ortaç da yaz boyu düğününü beklediğimiz ünlülerden biri. Çırağan Sarayı’nda gösterişli bir düğünle misafirlerini ağırlayan ünlü ismin düğün konsepti ise uzun süre kendinden bahsettirdi. Chloe’nin belirlediği melek konsepti şimdiden bu yıl evlenecek çiftlerin merceği altına girdi. Düğünün ne kadar muhteşem olacağının sinyalini veren davetiyelere ise bizim de bayıldığımızı söyleyebiliriz.

Kim Kardashian – 2014 Yılına Damgasını Vuran Ünlü Düğünleri

Magazin dünyasının çılgın çifti Kim Kardashian ve Kanye West geçtiğimiz günlerde gösterişli bir düğünle evlendi. Floransa’da 16. Yüzyıldan kalma bir kalede evlenen çiftin sadece Lana Del Rey’in performansı için bile çılgınca rakamlar ödediği söyleniyor. Kim Kardashian’ın gelinliği için ise pek çok genç kız tasarımcıların kapısını aşındırmaya başlamış olmalı. Peki, o muhteşem gelinlik kimin imzasını taşıyor merak ediyor musunuz? Tabii ki Givenchy’nin! Kanye West’in şık damatlığı ise yine Givenchy tarafından kendisine özel tasarlanmış.

Pelin Karahan – 2014 Yılına Damgasını Vuran Ünlü Düğünleri

Muhteşem Yüzyıl’ın Mihrimah’ı Pelin Karahan da bu yıl bir sürpriz yaparak evlenen çiftlerden biri. Gelinlik konusunda Oscar de la Rante’nin 2009 kataloğundan bir model tercih eden ünlü ismin düğün konsepti de şu sıralar en çok konuşulanlar arasında. Alice Harikalar Diyarı’nda konseptiyle hazırlanan düğünün muhteşem organizasyonunda ise Fulya Terim’in sihirli parmağı var. Yeni kurduğu organizasyon şirketi Terim Event’in ilk organizasyonlarından biri olan düğün, uzun süre akıllardan çıkmayacak gibi görünüyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!