2014 Yılının En Çarpıcı Gelinlik Modelleri

Geride bıraktığımız ayların düğünlerine doğru kısa bir zaman yolculuğu yaptık ve yılın ilk yarısında en çok tercih edilen gelinlik modellerini mercek altına aldık. Eğer hala gelinlik modeli araştırmalarına devam ediyorsanız birbirinden özel modellerin yer aldığı 2014 gelinlik modelleri listemize mutlaka göz atmalısınız.

2014 Yılının En Çarpıcı  Gelinlik Modelleri – 1

2014 yılının ünlüler dünyasındaki pek çok evliliği de beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz. En çok ilgi gören düğün ise kesinlikle Kim Kardasian’ın gösterişli nikah seremonisi oldu. Beklenen gün geldiğinde Kim Kardasian, yılın en dikkat çeken modellerinden balık etekli bir gelinlikle çıktı karşımıza. Moda öncülerinden olan ismin gelinlik konusunda da pek çok gelin adayına yol göstereceğine eminiz. Ve tahminlerimiz gerçekleşirse bu yılın en çok tercih edilen gelinlikleri, balık etekli modeller olacak diyebiliriz.

2014 Yılının En Çarpıcı  Gelinlik Modelleri – 2

Bizim yaza yeni ısındığımız şu günlerde, yaz gelinleri derin sırt dekolteli gelinlik modellerine çoktan ısındı. Yılın en çok dikkat çeken gelinlikleri arasında ilk sıralarda yerini alan sırt dekolteli gelinlikleri, önümüzdeki günlerde de sıkça görecek gibiyiz. Sırt dekolteleri neredeyse tüm gelinliklere bu kadar yakışırken ve ortaya nefis modeller çıkarken neden daha sık görmeyelim ki! Yılın trendine ayak uydurmak istiyorsanız siz de hemen harekete geçin ve harika bir gelinlikle baş döndürmek için sırt dekolteli gelinlik modellerinden birini seçin.

2014 Yılının En Çarpıcı  Gelinlik Modelleri – 3

Zarafet timsali dantelli modeller, bu yılın en çok tercih edildiği gelinlikler arasına girmeyi başardı. Özellikle kış gelinlerinin yardımına dantelli gelinlik modelleri koştu diyebiliriz. Uzun kollu modellerden straplez gelinliklere kadar birçok modelle kusursuz bir uyum yakalayan danteller, en büyük ilgiyi ise yine balık etekli modellerle birleşerek gördü.

2014 Yılının En Çarpıcı  Gelinlik Modelleri – 4

2014 yılının en dikkat çeken gelinlik modelleri arasındaki favorimizi sorarsanız kesinlikle saten gelinlikler diyebiliriz. Modern bir şıklık arayan gelinlere ise saten gelinliklere mutlaka göz atmalarını öneriyoruz. Aralarında öyle şık modeller var ki aklınızı başınızdan alacak nitelikte. Hatta gelinlik modeline karar veren gelinlerde bile karar değişikliğine yol açabileceğini düşünüyoruz.

2014 Yılının En Çarpıcı  Gelinlik Modelleri – 5

2014 yılına damgasını vuran modellerden biri de çiçekli gelinlikler oldu. Özellikle Zuhair Murad tasarımlarında gördüğümüz muhteşem gelinlik modelleri, pek çok gelinin hayallerini süsledi. Birçok ünlü tasarımcı ise Zuhair Murad’ın izinden giderek birbirinden hoş çiçekli gelinlik modelleri tasarladı. Eğer taşlardan ve işlemelerden uzak, şık bir gelinlik düşlüyorsanız bu muhteşem modellere sizin de bayılacağınıza eminiz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!