2014 Yılının En Güzel Dans Müzikleri

İlk dansınız için seçtiğiniz en güzel dans müzikleri romantik atmosferinizin büyülü ruhunu yansıtacak incelik ve güzellikle bezenecek ve kulaklarınızdan bir ömür silinmeyecek.

dugun-dansi-2

Loş ışıklar altında bütün gözler üzerinizdeyken, siz yalnızca birbirinizin gözlerine bakacaksınız ve ilk dansınızı bulutlarda yapacaksınız. Peki, sizi bulutlarda hissettirecek o romantik anda kulaklarınızda yankılanacak tek ses müstakbel eşinizin aşk sözleri söyleyen sesi mi olacak? Tabi en güzel ses sevdiğinizin sesi de olsa, ona aşkını anlatmada yardımcı olacak bir müzik eşlik ettiğinde her şey daha büyülü ve ihtişamlı hale gelebilir.

Dans edeceğiniz müziği seçerken en çok dikkat etmeniz gereken husus, ortamın atmosferine uygun olmasıdır. Çok hareketli veya kasvetli şarkılar seçmemelisiniz. Sözleri aşkınızın kuvvetini ve masumiyetini yansıtan türden olmalı. Düğününüze davet ettiğiniz kişilere de aşkın ne kadar güzel bir şey olduğunu hissettirecek türden parçalar seçtiğinizde mutluluğunuza onları da ortak etmiş olursunuz. Hit olan albümlerden seçtiğimiz en güzel dans müzikleri listemiz size bir fikir verebilir diye düşünüyoruz.

2014’ün en çok dinlenen şarkılarından ‘Kalbimin Tek Sahibine’, çiftler tarafından en güzel dans müzikleri arasında gösteriliyor. Romantik melodisi, dans etmeye uygun ritmi, sevdiğiniz insana baktığınızda hissettiğiniz sıcaklığı, coşkuyu ve tutkuyu yansıtan incelikli sözleri ile sizi bulutların üzerinde hissettirecek bir şarkı. Ayrıca konuklarınızın şarkıya eşlik etmesini sağlamak istiyorsanız hiç zorlanmazsınız. Çünkü bu şarkıyı herkes biliyor.

Sırılsıklam âşık bir çiftseniz ve aşkınızın sonsuzluğu dışında hiçbir şeye vurgu yapmayı düşünmeyecek kadar aşk sarhoşu olduysanız bu şarkı tam size göre. 2014’ün en romantik şarkılarından ‘Aşk Hiç Bitmez’, Cem Adrian’ın klasik romantik şarkı öğelerini barındıran, bir öpücük kadar tutkulu ve duru aşk şarkısı. Duyarlı, duygusal sözleri ve büyüleyici müziği ile sizi kendinizden geçirecek ve düğündeki herkes silinip giderken iki bedende tek bir ruh olup göğe süzüleceksiniz.

‘Sıcacık bir ilişkimiz var bizim.’, ‘Kalbimiz hala pır pır ediyor.’, ‘Cıvıl cıvıl ve çocuksu şarkılar bizim aşkımızı anlatır.’ Bu sözler size aitse Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli’nin ‘Şeker’ isimli şarkısı tam sizin için yazılmış. 2014’ün en sıcak ve sevimli aşk şarkısı muhtemelen bu şarkı… Heyecandan yerinizde duramadığınız ve bir ömrü beraber geçireceğinizi düşündükçe sabırsızlandığınız düğün gününüzde, sizin kadar heyecanlı, masum ve keyifli bir müzikle ilk dansınızı ederken çok mutlu hissedebilirsiniz.

Düğün gününüzde çalacağınız müzikler sizin ruhunuzu ve aşkınızı yansıtmalıdır. En güzel dans müzikleri ve birbirinizin kulağına fısıldayacağınız aşk sözleriyle eşsiz bir dansa başlayacak ve bu dansı bir ömür gülümseyerek hatırlayacaksınız. Unutmayın! İlk dans özeldir ve en güzel aşk sözleriyle, baş döndürücü bir müzikle taçlanmalıdır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!