2014‘ün En Popüler Düğün Renkleri

Düğünlerin bir konsepti olduğu gibi bir de renkleri var. Gelin çiçeğinden masalara uzanan yolda kullanılan bir renk belirlemek sandığınızdan daha önemli. Çünkü her rengin kattığı anlam ve mesaj farklı… 2013 yılında düğünler morlara ve nude renklere boyandı. Peki ya 2014’ün en popüler düğün renkleri neler? 2014’te hangi renklerle hangi mesajları konuklarınıza ulaştıracaksınız? En önemlisi bu renklerden hangisi hayallerinizi süsleyecek? İşte 2014’ün en popüler düğün renkleri ve tüm sorularınızın cevabı bu yazıda! Hayallerinizdeki düğünü hangi renk boyayabilir merak ediyorsanız gelin, beraber bakalım…

Mercan ve Gri Şıklığı – 2014‘ün En Popüler Düğün Renkleri

2014’ün en popüler düğün rengi mercan olacak derken gizemin rengi gri de onunla yarışmaya başladı. İkisi de öyle güzel öyle derin renkler ki bu yıl karar veremeyen çiftleri ayakkabıdan pastaya iki rengin uyumunu sergilerken göreceğiz. Mercanın enerjisi ve canlılığıyla grinin gizeminin tepeden tırnağa her yere yayıldığı düğünler, misafirleri hem şık hem asil bir törenin içine çekecek.

Kırmızı mı? Turkuaz mı? – 2014‘ün En Popüler Düğün Renkleri

2014’ün en popüler düğün rengi hangisi derseniz tek bir renk vermek kolay değil. Bu yıl düğünlerde öyle renkler giriyor ki hayatımıza sadece birinde karar kılmak kolay değil. Kırmızıyla turkuaz da bunlardan. Peki hiç kırmızıyla turkuazın birbirini bu kadar tamamlayacağını düşünür müydünüz? Bu ikilinin bu kadar etkileyici görünmesi bizi biraz şaşırttı. Kırmızının çekiciliğiyle turkuazın huzuru da duygulara hitap edince 2014’ün en popüler renkleri bir araya gelmiş oldu. Konuklarınızı aynı anda farklı duygulara sürüklemek istiyorsanız kırmızı ile turkuaz sizin düğün renkleriniz de olabilir.

Morlar Bu Yıl Da Baş Tacı – 2014‘ün En Popüler Düğün Renkleri

2013 yılının en popüler düğün rengi olan mor ve tonlarına 2014’ün düğünlerinde de sık sık rastlayacağız. Masa örtülerinden dekorasyon çiçeklerine kadar her yer, bu yıl da ihtişamlı düğünlerin rengi mora boyanacağa benziyor. Mor soğuk bir renk olmasına rağmen düğünlerde tam tersine sımsıcak etkiler yaratıyor. Hem baskın hem ihtişamlı… İlkbahar düğünlerinde gösterişli bir düğüne imza atmak istiyorsanız mor sizin düğününüzün de rengi olabilir!

Yaz Düğünlerinde Sarıya Yer Açın – 2014‘ün En Popüler Düğün Renkleri

Sarı hem yazın hem de 2014’ün en popüler düğün rengi olacak gibi görünüyor. Sarı bu yaz ünlü tasarımcıların podyumlarından yaz düğünlerinin rengi olmaya indi! Kendisini bu yaz neredeyse tüm yaz düğünlerinde göreceğiz. Hatta sonbaharda bir yaz esintisini düğünlerine konuk etmek isteyen çiftlerin ilk tercihi de yine sarı olacak. Fotoğraf karelerinden pasta çiçeklerine kadar her detay sarının sıcaklığını ve samimiyetini yaşatacak.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!