2015 Damatlık Modelleri

damatlik-kapak

2014 yılını geride bırakırken 2015’te evlenecek çiftleri şimdiden bir telaş saraya başladı. Evlilik ve düğün konusunda damatlardan daha tecrübeli sayılan gelin adaylarının gelinlik seçimi konusundaki başarısına diyecek sözümüz yok. Hatta 2015 yılında gelin olacak pek çok genç kızın gelinliğini çoktan seçtiğine de eminiz. Ancak son dakikacı damat adaylarının karara varması gelinlere oranla biraz daha  zor oluyor. O damatlardan biri de sizseniz aslında telaş yapmanıza hiç de lüzum yok. 2015 damatlık modelleri arasında öyle modeller var ki tam da aradığınız bir bir damatlık modeli bulmak sandığınız kadar zor olmayacak!

damatlik-1

Rahatı Seven Damatlar İçin Şık Damatlıklar

Her yıl bir önceki seneye göre daha iddialı ama bir o kadar da rahat çizgilerle karşımıza çıkan damatlık modelleri, 2015’te bambaşka bir havaya bürünüyor gibi. Adeta şıklığı ön planda tutan karizmatik damatlar için tasarlanan 2015 damatlık modellerinde her zamanki gibi koyu renkler ön planda olacak. Damatlıkların en büyük tamamlayıcı yelekleri bu yıl da sık sık görecek gibiyiz. 2015 damatlık tasarımlarındaki en büyük değişiklik ise nasıl bir model olursa olsun rahatlık hep ön planda olacak.

damatlik-2

Stil Sahibi Damatlar İçin Sıra Dışı Damatlık Modelleri

2015 fark yaratmayı seven damatların yılı olacak diyebiliriz. Pek çok ünlü damatlık markası birbirinden farklı damatlıklarla yepyeni bir akıma imza atmaya hazırlanıyor çünkü. Özellikle son yılların evlilik trendleri arasında doğa konseptli düğünlerin girmesini fırsat bilen yaratıcı tasarımcılar, bohem bir hava yaratan, birbirinden şık damatlıklar hazırlamaya başladı.

Yeşil, gri ve mavi karışımı tonları sıklıkla göreceğimiz damatlıklara 2015 yılında da 2014’te olduğu gibi sıklıkla papyonlar eşlik ediyor. 2015 damatlık modelleri her ne kadar resmi damatlık havasından uzaklaşsa da papyonların üstünlüğü bu yıl da devam edecek gibi görünüyor.

damatlik-3

Yaz Damatları Her Zamankinden Daha Karizmatik

Eğer önümüzdeki yaz damat olmaya hazırlanıyorsanız fazlasıyla şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. 2015 yaz damatlık modelleri fazlasıyla farklı ve rahat çünkü. Düğün günü oturmaya bile korktuğunuz o smokinler yaz düğünlerinde bir süreliğine rafa kalkıyor. Onların yerine ise rahat ceket ve pantolon kombinleri geliyor. Özellikle klasik takımların ağırlığından kaçan damatlardansanız 2015 yazı damatlık modelleri sizi fazlaca mutlu edecek gibi. Keten kumaşlara da sıklıkla rastlayacağımız 2015 damatlık modellerinde fiyat aralıkları ise; marka ve model farklılığına göre 1500 TL ile 6000 Lira arasında değişecek.

 

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!