2015 Düğün Havaları Listesi

Düğün müziklerini seçmek özen ister. Sizler için 2015 yılının en seçkin düğün havalarını bir araya listeledik.

Hayatlarını birleştirmek isteyen her çiftin hayalini kurduğu an düğün günüdür. A’dan Z’ye her şey özenle seçilir. Düğünün yapılacağı mekan, davetiyeler, orkestra ve olmazsa olmazların başında gelen düğün havaları büyük titizlikle ayarlanır. Böylesine özel günler için güncel müzikler eşliğinde düğününüzü geçirmenizin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, farklı alt başlıklar altında 2015 düğün havalarını listeledik.

Yabancı Slow Müzik

Slow müzik eşliğinde dans etmeyi sevip yabancı müzik arayanlar için iki özel parça tavsiye ediyoruz. Özellikle giriş anı ve ilk dans için kullanabilirsiniz.

Christina Perri tarafından seslendirilen A Thousand Years adlı parçayı ilk sıraya alabilirsiniz. Son zamanlarda yurt dışı düğünlerinde fazlaca rağbet gören bu şarkıyla ilk dansınızı yapabilirsiniz.

İkinci yabancı müzik tercihiniz Leon Bridges tarafından seslendirilen Coming Home adlı parça olabilir. Bu şarkı 2015’in en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Yabancı Pop Müzik

Düğüne renk katsın ama yabancı müzik olsun diyenler için iki farklı düğün havaları şarkısı sunuyoruz.

Silva Gunbardhi, Mandi ve Dafi tarafından bizlere ulaşan Te Ka Lali Shpirt adlı parça 2015’te sıkça duyduğumuz yabancı pop müziklerin başında geliyor. Müzik listelerinden hiç düşmeyen bu şarkıyla düğününüze eğlence katabilirsiniz.

Romanya’nın pop müzik yıldızı Otilia tarafından seslendirilen Aventura adlı parçayı da düğün havaları listesine dahil edebilirsiniz. 2015 yazına şimdiden damgasını vuran bu şarkı, düğünlerin de nabzını tutacak kadar hareketli ritimlere sahip.

Yerli Slow Müzik

Çift olarak duygu yüklü slow müzik eşliğinde dansınızı göz göze bakarak yapmak isteyen çiftler için ise Mustafa Ceceli son iki yıldır müzik piyasasında duygusal müzikleriyle öne çıkıyor. 2015’te Gül Rengi adlı parçasıyla aşıkların en çok dinlediği müzik oldu ve oradan da düğün danslarına kadar taşındı.

Büyülü sesiyle listemize giren diğer sanatçı Funda Arar ve seslendirdiği Aşkın Bana Değdi Değeli şarkısı. Kelimelerin kalbe aktığı bu şarkı ile unutulmaz düğün dansı yapabilirsiniz.

Yerli Pop Müzik

Türk pop müziğinin 2015’e damga vuran şarkılarını da düğün havaları listesine dahil edebilirsiniz.

Türk pop müziğinin vazgeçilmez sanatçılarından Gülşen, 2015’e yine çok ses getiren albümüyle giriş yaptı. Albümün en çok beğenilen Bangır Bangır adlı parçası bu yaza damga vuran müzikler arasında.

Demet Akalın’ın seslendirdiği Gölge adlı parça da, yüksek ritmiyle düğününüze renk katacak bir başka alternatif olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!