2015 Düz Gelinlik Modelleri

Düğün gecesinde tercihini sadelikten yana kullanmak isteyen gelin adayları düz gelinlik modelleri ile hayallerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Duru beyazın masumluğunun sade dekoltelerle birleştirildiği düz gelinliklerle, hem daha özgür hissedeceksiniz hem de zarafetin doruklarında olacaksınız. Hayallerinizi süsleyen düz bir gelinlikle tüm zamanların en güzel gelini olunabileceğinizi gösterebilirsiniz.

Zarif görünmek isteyen gelin adayları için, birbirinden güzel düz gelinlik modelleri bu sene yepyeni tasarımları ile dikkat çekiyor. Genç ve özgür detaylarıyla göz kamaştıran düz gelinlik modelleri pek çok formda çıkıyor karşımıza. En mutlu gününüzde straplez ve saten kumaştan oldukça sade bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Üstelik abartılı işlemeler ve taşlardan uzak bir tasarım. Aradığınız sadelik buysa bu şık gelinliği yumuşak geçişli bir duvak ve bir ton koyu çiçeğinizle tamamlayabilirsiniz.

Carolina-Herrera-Bridal-Spring-2015

Hayalinizde duvaklı bir gelinlik yoksa; küçük işlemelerle hareketlendirilmiş düz gelinlik modelleri ile zarif bir duruş sergileyebilirsiniz. Gelinliğinize, omuza düşen askılarından başlayarak yapılan, göğüs ve bel bölümünde biten ışıltılı dokunuşlarla daha feminen bir etki katabilirsiniz.Balık formundaki bu gelinlikle, etekte hafif bir dalgalanmaya sahip olabileceğiniz gibi, sezonun modası transparan detayını altın dokunuşlarla en mutlu gününüze taşıyabilirsiniz.

reem-acra-11

Kabarık kesimler yerine düz gelinlik modelleri bu sezon altın çağını yaşıyor, romantik gelinler dantelin ve tülün cazibesine karşı koyamıyor. Sade, düz kesim, spagetti askıları tüllerle gizlenen bu gelinlik modeli, tam anlamıyla nostalji tutkunlarına hitap ediyor. Tasarımdaki cezbedici detay olan tüllerle hareketlendirilmiş gelinliğin eteği ise, oldukça doğal ve yumuşak bir görünüm sunuyor. Bu modeli, dilerseniz minimal takılar ve şık bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Üstelik sade bir topuz üzerine takacağınız taşlı bir gelin tacı ile masal prensesine dönüşebilirsiniz.

MONIQUE LHUILLIER BRIDAL

Gelinlik seçerken vücut hatlarınızı en doğru şekilde bilmeniz size artı kazandıracaktır. Bunu yanı sıra stilinizi kusursuz yansıtmak adına, seçimlerinizde hayli titiz davranmanız gerekecek. Gelinliğin her detayıyla bizzat ilgilenmenizi öneriyoruz. Unutmayın; siz o unutulmaz günde bir kuğu edasıyla salınırken tüm gözler üzerinizde olacak. Yepyeni trendlerin hayat bulduğu 2015 düz gelinlik modelleri en mutlu gününüzde doğallığınıza dokunmadan şık, zarif bir o kadar da sade görünmenizi sağlayacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!