2015 Yazı Gelinlik Fiyatları

Yaz düğünlerine uygun tasarlanan farklı gelinlik modellerini ve gelinlik fiyatlarını inceleyerek aradığınız gelinliği kolayca bulabilirsiniz.

prenses-gelinlik-modelleri

Düğün hazırlıklarında gelin adaylarının en kararsız kaldıkları konu gelinlik seçimi oluyor. Özellikle yaz düğünlerinde düğün konseptini göz önüne alarak seçim yapmaya çalışan gelin adaylarının tercihini gelinlik fiyatları da etkiliyor. 2015 yazı için en modern gelinlik modellerini ve gelinlik fiyatlarını gelin adayları için kısaca araştırdık.

bb388872280c5166e2cb90ac74a119ca

Yaz aylarında yapılan kır düğünleri ve bahçe düğünleri için kabarık etekli uzun gelinliklerin yerini kısa etekli modellerin aldığını görüyoruz. Özellikle genç kızlar arasında tercih edilen kısa gelinlik modelleri arasında birbirinden farklı ürünleri bulabilirsiniz. Mini etekli çarpıcı modellerin yanında arkadan uzun önden dize kadar dar veya kabarık etekli modeller ise gittikçe yaygınlaşıyor. Modern tasarımının yanında klasik dantel süslemelerine sahip olan bu ürünlerin dışında bileğe kadar uzanan modelleri de bulabilirsiniz. Nostaljik duruşu ile sizi 50’li yıllara götüren bu gelinliklerin fiyatı 950 TL ile 2.000 TL arasında değişiyor. Daha modern mini etekli tasarımlar ise 1.000 TL’den başlayarak 4.000 TL’ye kadar çıkıyor.

Mini-gelinlik-modelleri

Kumsalda yapılan yaz düğünlerine uygun 2015 gelinlik modellerinin başında ise A kesim gelinlikler geliyor. Rahat bir model olan A kesim gelinlikler arasında dar kesim veya kabarık olmayan uçuş uçuş Helenistik eteklere sahip modeller tercih ediliyor. Parlak kumaşlardan ziyade mat beyaz tonlarının kullanıldığı Helenistik gelinlik modellerinin yanında taşlarla ve büyük kurdeleler ile süslü gösterişli modellerde bulunuyor. Bu gelinlik fiyatları ise 2.250 TL’den başlayarak 5.000 TL’ye kadar çıkıyor.

9eb6c20fe1

Yaz düğünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de havuz başı düğünleri oluyor. Kokteyl tarzında düzenlenen bu yaz düğünlerde ise dar kesim gelinlik modelleri öne çıkıyor. Özellikle uzun etekten vazgeçmek istemeyen kadınlara hitap eden bu gelinlikler arasında kalça kısmı oturtmalı, straplez yaka veya V yaka modeller 2015 yazına damgasını vuruyor. Uzun eteklerinin yanında tül ve dantel detayları ile süslenmiş uzun kollu gelinlik modeller ise zarif tasarımları tercih eden kadınlara tavsiye ediliyor. Bu dar kesim gelinlik fiyatları ise markaya ve modele göre 1.950 TL ile 3.950 TL arasında değişiyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!