2015 Yılı Gelinlik Fiyatları

‘Ayağını yorganına göre uzat’ diye boşuna dememiş atalarımız. Gelinlik almadan önce gelinlik fiyatları yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Düğün tarihi alınmasıyla birlikte hummalı bir hazırlık başlıyor iki tarafta da. Titizlikle yapılan bu hazırlıklarda elbette ki başı gelinlik alışverişi çekiyor. Muhteşem bir gelin olmak herkesin hayali elbette fakat; gelinlik fiyatlarının da bütçeye uyması gerekiyor. 2015 yılı gelin olacakların gelinlik fiyatları hakkında bilgi edinebilmesi için araştırmalar yaptık. Buyurun yazımızı okuyun.

3500 – 9000 TL Arasındaki Gelinlik Fiyatları

2015gelinlikfiyatlari

Hem bütçeme uygun olsun hem de kaliteden ödün vermesin diyorsanız Akay Gelinlik’le mutlaka tanışmalısınız. Akay’ın 2015 yılı için Prenses Gelin koleksiyonu ile hayallerinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz. Kaliteli bir işçilik ve harika işlemelerle sizi prensese dönüştürmeye söz veriyor. Bir diğer uygun bütçeli gelinlik mağazası da Henna. Henna’nın 2015 yılı için hazırladığı Nar-ı Aşk koleksiyonunda birbirinden farklı gelinlikler mevcut. Gelinlik fiyatları da gerçekten çok uygun. Siz de uygun bütçeyle farklı bir gelin olmak istiyorsanız, hemen Henna’yı ziyaret etmelisiniz.

9000 – 12000 TL Arasındaki Gelinlik Fiyatları
2015gelinlikfiyatlari-2

Vakko’nun 2015 yılı için hazırladığı Wedding koleksiyonu bu yıl evlenecek olan gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Gelinlik fiyatları 9000 TL ile başlayan, genellikle 12000 liraya kadar çıkan modellerde klasik Vakko esintileri görmek mümkün. Işıltılı satenler, kabarık etekler ve alışılagelmiş üç boyutlu çiçeklerle ve tüllerle süslenmiş gelinlikler bu yılla birlikte gelecek yıllarda da moda olacak gibi görünüyor. Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışan Vakko, dünyada trend olan ‘Destination Wedding’ konseptiyle hem abartılı sevenler için hem de sade tercih edenler için farklı modeller sunuyor. Vakko’nun koleksiyonundaki gelinlikler ayrıca düğün sonrası partiler için de uygun olarak hazırlanmış.

12000 – 17000 TL Arasındaki Gelinlik Fiyatları

2015gelinlikfiyatlari-3

Gelinlik fiyatları biraz uçuk olunca akla hemen Pronovias ve Elie Saab geliyor. 2015 yılı için hazırladıkları koleksiyonları muhteşem gelinliklere sahne oluyor. Kaliteli taşlarla bezenmiş zarif kumaşlar, ince işçilik… Bu kadar iddialı koleksiyonların gelinlik fiyatları aralıkları da ona göre oluyor elbette. Bu gelinliklere vereceğim para değer, ömrümde bir kere evleniyorum diyorsanız mutlaka bu büyük koleksiyonculara göz atmalısınız. Birbirinden değişik ve kaliteli gelinlikleriyle ne tür bir gelinlik ararsanız arayın, bulmamanız imkansız…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!