2015 Yılı Gelinlikleri Görücüye Çıktı!

Bizim henüz 2014’ün yaz günlerini uğurladığımız bu günlerde gelin olma telaşında olanlar için 2015 hazırlıkları çoktan başladı. Pek çok gelinlik firması ise gelin adaylarının bir adım daha ilerisine geçerek 2015 koleksiyonlarını aylar öncesinden hazırladı. Hal böyle olunca bize de 2015 yılında gelin olacaklar için ünlü gelinlik markalarının birbirinden nefis parçalarından oluşan koleksiyonlarını incelemek düştü. O gelinlerden biri de sizseniz ve hala nasıl bir gelinlik giyeceğinize karar veremediyseniz bir göz atın deriz.

kapak-2015

Pronovias’ın 2015 Gelinlik Kataloğu

Pek çok gelinlik markasının ilham aldığı Pronovias bu yıl da bizi şaşırtmadı ve birbirinden harika 2015 gelinlikleriyle göz doldurdu. Her biri kaliteli kumaşlar ve şık çizgilerle buluşan o gelinlikler şimdiden 2015 yılı gelinlik modasına yön verecek gibi görünüyor. Biz özellikle koleksiyon içerisindeki kırık pembe renkteki gelinliğe bayıldık. Omuzları ile sırtı dantel ve uzun kuyruklu zarif gelinliğe sizin de aşık olacağınıza eminiz. Ancak yine de ünlü markanın şık detaylarla dolu olan koleksiyonuna bir göz atın deriz.

gelinlik21

Gelinlik21’in 2015 Gelinlik Kataloğu

Son yılların en başarılı gelinlik markaları arasındaki yerini alan Gelinlik21 de 2015 koleksiyonunu hazırlayan markalardan biri. Tıpkı Pronovias gibi dantelleri sıklıkla gelinlik modellerinde kullanan Gelinlik21’in 2015 kataloğunda gözümüze çarpan bir diğer detay da kalp yakalar. Nefis modellere sahip olan 2015 gelinliklerinin en ilgi çeken yanı ise kat kat tüllerle havasına hava katılmış etekleri. En az peri kızları kadar etkileyici ve şık görünmek istiyorsanız geç olmadan Gelinlik21’in 2015 kataloğunu karıştırmalısınız.

oscar de la renta

Oscar de la Renta 2015 Gelinlik Kataloğu

2015 gelinlik modasına yön vermeye hazırlanan bir diğer isim de Oscar de la Renta… Her yıl birbirinden harika modellerle karşımıza çıkan Oscar de la Renta’nın bu yılki konseptinde balık etekli modelleri görüyoruz. Düşük kollu ve dantel kumaşların kusursuz bir başarıyla uygulandığı koleksiyondaki tüm modeller genç kızların aklını başından alacak güzellikte. Özellikle 2015 yılının ilk yarısında Oscar de la Renta’nın izinden giden pek çok gelinlik modelini sık sık görecek gibiyiz.

wera wang

Wera Wang 2015 Gelinlik Kataloğu

Her yıl bir sonraki gelinlik koleksiyonunu büyük merakla beklediğimiz Vera Wang, bu yıl da bizi şaşırtmayı başardı ve çoğu zaman kullandığı feminen çizgilere sıra dışı dokunuşlar ekleyerek karşımıza çıktı. Pek çok gelin adayının hayallerini süsleyen ünlü gelinlik markası, iddialı mı iddialı gelinlik modelleriyle bu yıl da adından fazlaca söz ettirecek gibi görünüyor. 2014 yılı koleksiyonunda renkleri kullanan marka, 2015 için hazırladığı kataloğun neredeyse tamamında ise beyaz gelinliklere yer vermiş.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!