2015 Yılının Popüler Düğün Renkleri

2015 geldi bile! Hatta öyle hızlı geldi ki 2014 yılının düğünlerini ne ara geride bıraktığımızı bile anlayamadık. Üstelik pek çok çifti de hazırlıksız yakaladı diyebiliriz. Birkaç hafta önce “daha zamanı var” derken şimdi işler biraz değişti çünkü. Ancak 2015 yılı öyle sürprizleri beraberinde getirdi ki zaman telaşına giren çiftlerin bile havasını değiştirdi diyebiliriz. Tabii ki moda dünyasına gelen yeniliklerden ve o yeniliklerin düğünlerdeki etkilerinden bahsediyoruz. Bu yıl düğün renkleri sınırların dışına çıkıyor çünkü.

dugun-renkleri-kapak

Peki, her mevsim bambaşka bir renkle sarılacağımız düğünlerde bizi bu yıl neler bekliyor merak ediyor musunuz? O halde hazır olun, başlıyoruz!

Popüler Düğün Renkleri Gümüş ve Lacivertin Kusursuz Uyumu

Lacivertin düğünlere bu kadar yakışacağını tahmin eder miydiniz? Doğrusu biz bile lame tonlarıyla bu kadar şık duracağını tahmin edemezdik. Özellikle 2015 yılı kış düğünlerinde en çok yer alacak dore ve lacivert detaylar, şimdiden büyük ilgi göreceğe benziyor. Bu ikilinin uyumlu dansını biz de büyük bir merakla bekliyoruz. Eğer kış ortasında yapılacak düğününüz için ihtişamın renklerini arıyorsanız lacivert ve dore aşkı sizin de tercihiniz olabilir.

dugun-renkleri-1

İlkbahar Düğünleri Sarı Çiçekler Açıyor

Geçtiğimiz yıl yaz düğünlerine konuk olan sarı, 2015 yılında ilkbahar düğünlerinin rengi olarak çıkıyor kaşımıza. Süslemelerden düğün pastasına, ikramlardan gelin çiçeğine kadar her yerde karşılaşacağımız sarı detaylar, 2014 yılına damgasını vurmayı başarmıştı. 2015 yılında da bu popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeden yine düğünlerin en beğenilen renkleri arasında yerini alacağını eminiz.

dugun-renkleri-2

Yazın Rengi: Mercan

2015 yılının düğün renkleri arasında en sık mercana rastlayacağız. Yaz düğünleri ile başlayan mercan ve pembe geçişleri pek çok düğünde karşımıza geçecek. 2014 yılında en az mor kadar iddialı bir yere sahip olan mercanın, süslemelere ve gelin aksesuarlarına bir başka yakıştığı bir gerçek. Eğer bizimle aynı fikirdeyseniz yaz düğününüz için daha fazla renk arayışına girip vakit kaybetmenize gerek yok.

dugun-renkleri-4

Sonbaharın En Güzel Tonları: Fuşya ve Kızıl

2015 yılı düğün renklerinde sıra sonbaharın renginden söz etmeye geldi! Her yıl kahverengi, yeşil tonları ve turuncuyla karşılaştığımız sonbahar düğünlerinde, bu yıl fuşyanın ve kızılın uyumuna rastlayacağız. Ayrıca mevsim renkleri kadar sonbahara yakıştırdığımız objeler de düğünlerdeki yerini alacak. Mesela yağmurlu günlerin olmazsa olmazı şemsiyeler, düğün sofralarının üzerinde şıklıklarını sergileyecek. Mevsimin çiçekleri ise masa üstü süslemelerinde sonbaharın izlerini taşıyacak.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!