2015’in En Beğenilen Gelin Saç Modelleri

Gelin adaylarının seçim yapmakta oldukça zorlandığı bir alan olan gelin saç modelleri için farklı seçenekler.

Hayatınızın masalını rüya gibi bir finalle taçlandırmanıza sayılı günler kaldı. Heyecan ve telaş içinde hiçbir detayı atlamadan en mükemmeli yakalamak istiyorsunuz. Gelinlik modelinize ve nasıl bir duvak kullanacağınıza karar verdiniz, sıra seçeceğiniz gelin saç modellerini araştırmaya geldi. Sizlere sunulan gelin saç modelleri arasından hangi modelin sizin tarzınızı yansıtacağına karar veremiyorsanız, hemen kendinize güzel bir kahve hazırlayıp sizin için hazırladığımız gelin saç modelleri içeriğimize göz atmalısınız.

Saçlarınıza Çiçek Esintileri Yansıtarak Bahar Prensesi Olabilirsiniz.

Makyaj ve duvağı ön plana çıkartmak için güzelliğinizi saç modeliniz ile tamamlamalısınız. Nasıl bir saç modeline sahip olmak istediğinizi belirlemekle işe koyulabilirsiniz. Hepimizin, neredeyse birçok düğünde görmeye alışık olduğu modellerden istemiyor, saçlarınızın herkesi kendine hayran bırakan bir kelebek gibi uçuşmasını hayal ediyorsanız onları özgür bırakabilirsiniz. Dalgalı ya da düz olarak tercih ettiğiniz saçlarınızın omuzlarınızdan usulca aşağı doğru süzülmesine izin vererek doğal görünümlü bir gelin saç modeli yaratabilirsiniz.

Pastel tonların renklendirdiği ilkbahar mevsimini karşılarken, saldığınız saçlarınız için, doğanın birbirinden süslü çiçeklerini kullanabilirsiniz. İpek gibi süzülen saçlarınıza en sevdiğiniz çiçeklerden bir taç yaptırarak, bahar gecesi prensesine dönüşebilirsiniz. Tüm tabuları yıkarak kırmızı kuşak yerine çiçeklerinizin tonunda bir kuşak kullanarak yılın parmakla gösterilen gelini olabilirsiniz. Özellikle sıradanlıktan hoşlanmıyor, ‘’ruhumdaki yaratıcılık düğünüme de yansımalı’’ diyorsanız, alışılmışın dışına çıkmak sizin için biçilmiş kaftan!

23b1ce003d4ebe83368f122a8f051068

Topuzunuzu Ufak Dokunuşlarla Büyülü Hale Getirebilirsiniz.

Salınmış saçı çok sade bulan gelin adaylarımız da var elbette. Düğününüzde topuz kullanmak istiyor fakat bilinen topuzlardan istemiyorsanız, birkaç ufak dokunuş ile topuzunuzun hayallerinizi süslemesini sağlamak sizin elinizde. Sizi ifade eden, sizin için anlam taşıyan objeleri topuzunuzda kullanabilirsiniz. Eğer gelinlik ile en çok incinin uyum sağladığını düşünüyorsanız topunuza güzel inci detayları ile masumiyet katabilirsiniz.

Çiçekler de sadece salınmış saçta kullanılacak diye bir kural yok. Yüz şeklinize ve zevkinize göre tercih ettiğiniz topuzunuzun arasına dilediğiniz çiçekleri iliştirerek güneşin ışıltılarını saçlarınıza yansıtabilirsiniz. Göz kamaştıran gelinliğinize eşlik edecek çiçeklerinizden tasarladığınız,muhteşem bir buket ile tam anlamıyla tepeden tırnağa bir peri kızına bürüneceksiniz. Düşündüğünüz tüm detaylar tamamlandıktan sonra bu gecenin yıldızı siz olacaksınız!

811ac4c05bb5d87a57c77539984d331e

Retro Saç Modelleri ile Nostalji Kokan Bir Düğün Yaşayabilirsiniz.

Kendinizi bildiğinizden beri annenizin ya da büyük annenizin düğün fotoğraflarına baktığınızda, hep öyle bir gelin olmayı hayal ettiyseniz, o gün geldi çattı. Hazırlıklara başlama zamanındasınız. Güpür dantel dokunuşlarıyla tasarlanmış gelinlikler tam size göre. Saç modelinize retro bir görünüş kazandırarak gelinliğiniz ile bütünlük sağlamasını arzu ederseniz, yana alınmış dalgalı bukleleri ya da konuklarınıza geçmişi anımsatacak bir topuzu tercih edebilirsiniz.

Saçınıza takacağınız nostaljik bir obje ile geçmişin tozlu sayfalarından ufak esintileri günümüze taşıyabilirsiniz. Çiçeklerden örülmüş bir taç ya da eski bir saç tarağı tam anlamıyla sizin tarzınızı yansıtacaktır. Sevgilinizin kolunda, bir elinizde gelinliğinizin etekleri ile ağır adımlarla aileniz ve dostlarınızın karşısına çıktığınızda kimse sizden gözünü alamayacak.

6fd5d3318c502afe2694ae2fb6f814ac

Deniz Kabukları ile Düğününüze Denizin Maviliklerini Taşıyabilirsiniz.

Hayatınız boyunca denizin büyüsünden etkilendiyseniz, yaşam tarzınıza en uygunu deniz kıyılarıysa, en büyük hayaliniz bir gün sahil kasabasında yaşamaksa, size denizi hatırlatan her obje heyecanlanmanıza neden oluyorsa saçınız için kullanacağınız aksesuarlar arasında mutlaka deniz kabuklarına yer vermelisiniz. Hayallerini kurduğunuz en önemli gününüzde saçlarınıza iliştirdiğiniz deniz kabukları ile etrafa huzur saçacaksınız. Hangi şehirde yaşıyor, nasıl bir düğün mekanı tercih ediyor olursanız olun eğer sizin düşlerinizi deniz süslüyorsa düğünüzde de denize yer vermek en doğal hakkınız.

Saçınıza taktığınız deniz kabuklarınız duvağınız ile dans ederken, siz saçlarına deniz kabuğu takılan bir denizkızı kadar gösterişli olacaksınız. Saçlarınız ise denizin coşkulu suları kadar göz alıcı, içinde barındırdığı istiridyeler kadar zarif olacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!