2015’in En Gözde Kapalı Gelinlik Modelleri

Genç kızları, hayal ettikleri masal prenseslerine dönüştürmek için tasarlanmış kapalı gelinlik modellerini araştırdık. İşte 2015’in gözdeleri!

Her genç kızın küçüklüğünden beri tek bir hayali vardır. Masal prensesleri gibi olmak. Yalnızca bir gece bile olsa, her genç kız bu hayalini gerçekleştirmek ister. Hayalleri gerçeğe dönüştürecek kapalı gelinlik modelleri, görenleri kendine hayran bırakıyor, karar vermek bir hayli zorlaşıyor.

Genç kızların düşlediği prenses kıyafetleri gibi olan ‘prenses’ modeller, 2015 kapalı gelinlik modelleri içinde ağırlıkta yer alıyor. Prenses modeller, kocaman kabarık etekleriyle oldukça dikkat çekici. İster tek, ister iki parçadan oluşan prenses kapalı gelinlik modelleri, göz alıcı taş süslemeleriyle 2015 yılının favorisi olacağa benziyor. Taş süslemelerini abartı bulanlar için, sade bir kabarık eteğe sahip prenses modeller de en az taşlı olanlar kadar muhteşem.

Kapalı gelinlik modelleri, prenses modellerde rüya gibi alternatifler sunuyor. Her genç kızın zevkine, tarzına uygun bir ‘masal kıyafeti’ bulunuyor. Güpürler, danteller, kat kat fırfırlar 2015 sezonunda ağırlıklı olarak kullanılıyor. Bunların yanında, etek ucu dantel işlemeleri, simler, taş süslemeleri gelinlik modellerine apayrı bir hava katıyor. Genç kızları tam da olmak istedikleri prenseslere dönüştüren, rüya gibi bir gece yaşamaları için tasarlanan kapalı gelinlik modelleri her zevke hitap ediyor.

Kapalı gelinlik modelleri, 2015 sezonunda eşarp ve eşarp süslemeleriyle de dikkat çekiyor. Çeşitli desenlerle bezenmiş duvak modelleri, güpürlü tüller, taş ve dantel süslemeleriyle göz kamaştırıyor. İnci bezeli duvak süslemeleri ise son derece şık görünüyor.

Apoletli ve ya işlemeli omuzlar, balon kesim omuzlar ve ışıl ışıl satenler 2015 kapalı gelinlik modelleri arasında son derece revaçta. Yine 2015 sezonunda oldukça gözde olan şifon ve tül ağırlıklı modellerle, ömrünüzde bir kere yaşayacağınız o muazzam gecede peri kızları gibi parlayabilirsiniz.

Farklı tasarımlar arayanlardansanız, tamamıyla dantelden oluşan modellere göz atmanızı tavsiye ederiz. Özel olarak tasarlanmış dantel modellerle oldukça iddialı bir görünüm yakalayabilirsiniz.
Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü o rüya gece için kemerli, volanlı tarzlardaki kapalı gelinlik modelleri ile de beklentilerinize yanıt bulabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!