2015’in En Moda Gelin Saç Modelleri

Düğününüze çok az bir zaman kaldı ve hala gelin saç modelleri arasından seçim yapamadıysanız, aradığınız gelin saçı modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

2016-gelin-saci-modelleri-11

Düğün hazırlığı içinde olan gelin adaylarının araştırması, karar vermesi gereken birçok detay bulunuyor. Bu detayların en önemlileri arasında gelin saçı ve gelin makyajı geliyor. Siz de yazımızda yer alan gelin saçı modellerinden birine şimdiden karar vererek düğün günü kuaförde stressiz bir şekilde düğününüze hazırlanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Her yıl gelinlik modelleri gibi gelin saç modelleri de farklılık gösteriyor. Bu modeller içinden en doğru saç modelini seçebilmek için yüz şeklini, saç tipini, saç rengini, gelinlik modelini ve hatta boy ve kilo oranını göz önünde bulundurarak modele karar vermek gerekiyor. Doğru saç modeline karar vermek için kuaförden yardım almak ve düğün öncesi prova saçı talebinde bulunmak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

2015 yılının gelin saç modelleri içinde en çok örgü topuz modelleri öne çıkıyor. Resimde yer alan örgülerle desteklenmiş modeller hem daha sade hem de daha romantik bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. Bu modelin yanında bu yıl salık saçlarla hazırlanmış gelin saçları da oldukça tercih ediliyor.

1gelin_sac_modelleri_2015_daginik_topuz_4

Saçları sıkıca toplamaya gerek kalmadan hazırlanan bu modeller hem rahat bir kullanım hem de abartıdan uzak, zarif bir görünüm elde etmeyi sağlıyor. Her yıl kullanılan ve modası hiç geçmeyen balon topuzlar bu yıl da öne çıkan modeller arasında yer alıyor.

Gelin saç modelleri arasından seçim yaparken, düğün ya da nikah süresince rahat kullanabilmeniz de önemli. Bu nedenle salaş modelleri sıkı toplanmış modellere nazaran daha rahat kullanabilirsiniz. Bu modeller özellikle kır düğünü seçmiş olan gelin adayları tarafından daha fazla tercih ediliyor. Gelinliğinde tesettür kullanmayı tercih eden gelin adayları için ise bu yıl dantelli duvaklar, taşlı tokalar kullanılarak hareketlendirilmiş bağlama şekilleri ön plana çıkıyor.

gelin-basi-modelleri-tesettur

Birbirinden şık, zarif, romantik, gösterişli ve farklı modeller arasından zevkinize en uygun olan modeli, gelin saçınız olarak tercih edilebilir, hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!